8 obserwujących
308 notek
101k odsłon
478 odsłon

Lipiński. Co jest grane?

Wykop Skomentuj19

Adam Lipiński, wiceprezes PIS, zrobił wywiad dla portalu Gazeta.pl. Już sam ten fakt dyskwalifikuje Lipińskiego, jest obrazą dla wszystkich tych których GW zniszczyła. Już nie panięta Adam L. jak GW chciała go zniszczyć i w zasadzie zniszczyła, a tu okazuje się że wiceprezes pis jest z tą stroną w niezłej komitywie. Znaczy się że wyborcy PIS mają zaglądać na portal Gazeta.pl aby dowiedzieć się jakie są trendy PISu, jak są przemyślenia wice szefa Kaczyńskiego?

Nie mniej, te przemyślenia są bardzo ciekawe, uwiarygodnia p. L. prawdziwość zarzutów wobec Banasie, potwierdza że partia wydała na niego wyrok, na tego który był główną postacią w walce za mafią vatowską.Nagle CBA znalazła haki na Banasia po przeczytaniu prasy, ale do tej pory nic takiego nie znalazła. Wniosek nasuwa się sam, CBA nie pracuje, weryfikuje tylko doniesienia prasowe wrogich Polsce i Polakom mediów. Zapytam się za co bierze p. Kamiński i CBA publiczne pieniądze. Należałoby zlecić Superwizjerowi weryfikacje ludzi PIS i Kaczyńskiemu spadłby kamień z serca. Podejrzewam jednak, że żaden patriota nie chciałby z takim PISem pracować.

Lipiński pisze: "Służby powinny się bardziej przyłożyć do sprawdzania ludzi, którzy kandydują do najwyższych stanowisk państwowych. No trudno. Przykro mi, że tak się stało". Niestety mija się z prawdą bo pan Banaś od lat jest na wysokim państwowym stanowisku, wg mnie, w koncepcji Morawieckiego najważniejszym, w walce z przekrętami, mafiami. I okazuje się że taki człowiek nie miał ochrony wywiadowczej, albo inaczej, taki człowiek nie był kontrolowany przez tajne służby Kamińskiego? Wierzyć się nie chce, co tu się dzieje? Czy aby tajne służby K. nie wystawiły Banasia?

Dalej pisze, że p. Banasie należy ze stanowiska usunąć siłą jeśli on sam nie poda się do dymisji. Jakoś wobec poprzedniego prezesa NIK byli bardziej spolegliwi, chociaż toczyło się wobec niego śledztwo prokuratorskie nic się nie wytoczyło, a Kwiatkowski z PO został posłem. Czy tu nie wchodzą w grę różne standardy, inne wobec członków PO inne wobec członków PIS? A co na to Neuman? A takie jest narzekanie, że POlszewików chronią sądy, a tu okazuje się że chronił go PIS, i służby pod kierownictwem Kamińskiego, co w ogóle jest grane?

Było też o p. Piotrowiczu, o powieszonych portretach i umorzeniu śledztwa, i o "ochronie " ludzi LGBT, w żadnym z tych punktów nie zgadzam się z p. Lipińskim, jego poglądy są podobne do wpisów lewactwa na tym forum. Czy może któryś z nich nie jest p. Adamem?

Żeby taki tytan intelektu był wice Kaczyńskiego? wierzyć się nie chce.

Na podstawie wPolityce, bo do Gazeta.pl nie zaglądam, chcę jeszcze pożyć w dobrym zdrowiu.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka