5 obserwujących
335 notek
112k odsłon
  258   0

Eurosport i rasizm.

Eurosport zlikwidował transmisje tenisa ziemnego bo to sport rasistowski. W zasadzie zgadzam się, tak grają sami biali z wyjątkiem jednej czarnej, ale ona się nie liczy. W dodatku obowiązuje strój biały, rasistowski.

Podążając myślą, z eurosportem proponuję zlikwidować dyscypliny sportowe w których jest zbyt mało zawodników czarnych, lub w ogóle ich nie ma:

1. Tenis ziemny.

2. Tenis stołowy,

3, Kolarstwo,

4. Pływanie,

5 Lekką atletykę z wyjątkiem biegów,

6. jeździectwo, 

7, Szachy,

8. Bridge,

9. Strzelectwo,

10, Wspinaczki wysokogórskie,

11.Sporty motorowe, a tego jednego czarnego wywalić na zbity pysk, chyba że sam będzie jeździł.

12..Siatkówka, .

13.Żeglarstwo.

14. Golf, a ten jeden czarny powinien oddać wszystkie pieniądze, które zarobił.

Tyle dyscyplin sportowych na razie przyszło mi na myśl , w których czarni są dyskryminowani. Jedynym rozwiązaniem jest wprowadzenie handikapu dla czarnych sportowców, i tak w Szachach dostawaliby handikap figury, w pływaniu startowaliby o 3-30 sekund wcześniej, w zależności od dystansu, w kolarstwie biali zawodnicy malowali by się na czarno, w F1 przewaga jednego okrążenia, w tenisie ziemnym - do uzgodnienia, forma handikapu mogła by nie zadziałać, więc decyzja czarnego sędziego byłaby decydująca kto wygrał. I tak dalej.

W sportach zespołowych, w których grają w jednej drużynie i biali, i czarni wprowadzić zasadę że biali zawodnicy przed meczem całują stopy czarnym. Drużyny w których nie ma czarnych zawodników, nie byłyby dopuszczone do rozgrywek.Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura