5 obserwujących
335 notek
112k odsłon
  726   0

tvn i Roland Garros.

Za ile można kupić polskiego widza, oglądacza telewizji? Okazuje się że niedrogo, wystarczy puścić w stacji tvn finałowy mecz Roland Garros z Paryża z udziałem Igi Świątek. Przy okazji można znielubić TVP zarządzaną przez Kurskiego i to ogłosić. W niepamięć idą wszystkie pretensje do antypolskiej stacji tvn, zarządzanej z lewackiej Ameryki.

Przyjrzyjmy się sprawom własności, tvn został niedawno kupiony przez Discovery z Ameryki, przez koncern medialny o globalnym zasięgu. TVP Kurskiego przy tym gigancie to pyłek. Jakby tego nie chcieli zrozumieć krytykanci, perorują że Kurski mógł kupić mecz Igi i puścić go w telewizji publicznej, ale na pewno jest skąpy i 2 miliardy z budżetu schował pod poduszkę. 

Okazuje się że stacja Eurosport transmitująca sport, w tym tenis, również jest zależna od Discovery. Eurosport od lat transmituje tenis i zapewne ma prawa własności do transmisji z Roland Garros. Wynika z tego prosty wniosek, w ramach koncernu umożliwiono transmisje R-G w tvn, i drugi wniosek, Discovery za żadne pieniądze nie sprzedałaby tej transmisji Telewizji Kurskiego. No nie, w Ameryce lubią pieniądze i dobrze je liczą, sprzedałaby, ale za nieakceptowalną przez TVP kwotę. 

W ten sposób sukces Igi Świątek stał się asumptem do ataku na TVP, na Kurskiego, ale jednocześnie Zjednoczoną Prawicę i na Polskę. Wstydźcie się, wszyscy ci co polską TV odsądzacie od czci i wiary. Za ile można was kupić? Pewno niedrogo, za czapkę gruszek?Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura