Brun
Brun brun brun
14 obserwujących
108 notek
88k odsłon
  207   0

Środkowy palec posłanki Lichockiej

Dobra Zmiana pokazuje nam wszystkim środkowy palec i mówi Komisją Etyki TVP, że nie ma naszego płaszcza i nic jej nie zrobimy.

Jak się patrzy na to nagromadzenie ruskich trolli, na cyniczną gębę byłego premiera to rzeczywiście dreszcze chodzą po plecach i wyłażą z każdego kąta wszystkie te niegodziwości i straty dla których Polacy w 2015 roku odesłali w kosmos partię obywatelskiego postępu.

Strach się bać i chyba tylko na to liczą macherzy od usuwania redaktora Pospieszalskiego z telewizji, że Polacy znowu staną przed dobrze znanym sobie wyborem i znowu jak tyle razy w przeszłości zagłosują na mniejsze zło.

To jest hamletowski wybór i czas w końcu zauważyć, że jedziesz, Dobra Zmiano, po bandzie własnych wyobrażeń, które z prawdą mogą już wkrótce nie mieć wiele wspólnego.

Tak jest zawsze kiedy, jak w sprawie pandemii, zielonego ładu, nowego ładu; mnożą się te łady i możliwości, traktuje się ludzi według recepty redaktora Lisa; że motłoch nie jest  wcale głupi, jak wam się wydaje, tylko jeszcze głupszy...

A takiego...

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale