5 obserwujących
440 notek
187k odsłon
196 odsłon

Lewacy nie są głupcami

Wykop Skomentuj8

Przyglądając się posłom wybranym do sejmu z Lewicy i porównując ich z totalnymi z KO, widzę inteligencję na korzyść lewicowych i lewackich. W PRL, gdy istniała PZPR łowiono inteligentne dzieci i młodzież już w szkołach oraz na studiach. Gdy wokół było morze biedy łatwo ich było przekonać do lepszego bytu /byt kształtuje świadomość/. Opierali się jedynie ci, co mieli mocne patriotyczne i katolickie korzenie.

Platforma w swoje szeregi zdobywała przede wszystkim tych, których łatwo było zmanipulować i wszczepić niechęć i nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości. Stąd średnia inteligencja posła POKO, jest niższa od średniej inteligencji posła Lewicy.

PO zorientowała się , że przygarniając nienawistników może istnieć, ale trudno będzie zwyciężać zaczęła od kilku lat skręcać w lewo przyjmując w swoje szeregi lewaków mających popularność., np. o Arłukowiczu nie można powiedzieć, ze jest głupi, ale , że jest krętaczem i chamem, jak najbardziej tak. W lewicy nie osiągnął by tego co w PO.

Logika mówi, że PO, obecnie KO chyli się ku upadkowi, ale chyba szybko to nie nastąpi, gdyż lewacy się już tam zadomowili.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka