Sowiniec Sowiniec
1221
BLOG

Paradoks Kidawy-Błońskiej

Sowiniec Sowiniec PO Obserwuj temat Obserwuj notkę 176

               Jeden z najsłabszych kandydatów na Prezydenta RP znajdzie się w drugiej turze wyborów, jeżeli do niej dojdzie, co jest wielce prawdopodobne.

               Małgorzata Kidawa-Błońska może dowolnie kompromitować się każdym kolejnym wystąpieniem, nieustannie udowadniać, że kompletnie nie nadaje się do sprawowania najwyższego urzędu w państwie, ale i tak zdystansuje pozostałych rywali Andrzeja Dudy, ponieważ reprezentuje największe ugrupowanie opozycyjne.

              Gdyby Koalicja Obywatelska wystawiła zupełnie nieznanego Polakom polityka, uzyskałby taki sam wynik jak ona, a może nawet trochę lepszy, bo nie ciągnęłaby się za nim taka seria spektakularnych porażek jak za nią.

Sowiniec
O mnie Sowiniec

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (176)

Inne tematy w dziale Polityka