313 obserwujących
4819 notek
5850k odsłon
1483 odsłony

Kim jest gen. Kukliński dla Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego?

Wykop Skomentuj160

                  W imieniu Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie oraz własnym pytam obu kandydatów do urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, czy w razie zwycięstwa w drugiej turze wyborów jedną z ich pierwszych decyzji w roli głowy państwa będzie nadanie śp. generałowi brygady Ryszardowi Kuklińskiemu Orderu Orła Białego.  

                 Od wielu lat stosunek do „pierwszego polskiego oficera w NATO” jest najlepszym probierzem patriotyzmu. Ten, kto widzi w nim człowieka, który z narażeniem życia własnego oraz swojej rodziny samodzielnie podjął walkę z sowieckim imperium zła dobrze rozumie polską rację stanu. Ten, kto ma jakiekolwiek wątpliwości w tej materii jest sierotą po PRL o niewolniczej mentalności homo sovieticusa.  

                Jednoznaczna odpowiedź Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego na powyższe pytanie  pozwoli nie tylko naszemu Porozumieniu, ale także wszystkim środowiskom patriotycznym zorientować się w ich prawdziwych intencjach w zakresie narodowych imponderabiliów oraz polityki historycznej.  

                Najlepszą datą zaliczenia gen. Kuklińskiego w poczet kawalerów najwyższego odznaczenia, jakim Rzeczpospolita honoruje swoich największych bohaterów byłby 15 sierpnia br. - stulecie naszego wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami, z którymi samotną walkę prowadził w okresie zimnej wojny ostatni Żołnierz Niezłomny.   

                dr Jerzy Bukowski - były reprezentant prasowy gen. Ryszarda Kuklińskiego w Kraju, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie


Wykop Skomentuj160
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka