Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
295 obserwujących 3961 notek 4964373 odsłony
Sowiniec, 9 sierpnia 2018 r.

Tygodniowy minister

237 25 0 A A A

                  Kandydat na urząd Prezydenta RP w 2015 roku, były wiceprezes Ruchu Narodowego Marian Kowalski zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego, żeby na tydzień mianował go ministrem spraw wewnętrznych i administracji - poinformowała „Rzeczpospolita”.

                 Zdaniem Kowalskiego decyzje podejmowane przez szefa tego resortu Joachima Brudzińskiego spowodowały, że mundur polskiego policjanta jest hańbiony.

                „Słowa te to reakcja na przepychanki, do których doszło w ubiegłym tygodniu podczas zorganizowanej m.in. przez Obywateli RP, Ogólnopolski Strajk Kobiet i Komitet Obrony Demokracji manifestacji przeciwko zmianom w sądownictwie, które przeforsował PiS” - czytamy w gazecie.

                 Kowalskiemu nie spodobała się poniższa wypowiedź ministra Brudzińskiego:

                 - Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalizm, stalowe nerwy i za to, jak policjanci potrafią w sposób pokojowy radzić sobie z wyjątkowo nadpobudliwymi młodymi ludźmi.

                  Działacz narodowy zapewnia premiera RP, że w ciągu tygodnia  przywróci w kraju spokój.

Opublikowano: 09.08.2018 08:39.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Zosia Samosia Fachowa uwaga.
  • @noo Czyją?
  • @pemep Kto to są pisowcy?

Tematy w dziale Rozmaitości