70 obserwujących
341 notek
378k odsłon
  126   0

Do Administracji S24 czyli delikt komentarzy

A może car jest dobry, a tylko bojarzy źli.

Trzy razy prosiłem Administrację S24 o interwencję przez https://www.salon24.pl/kontakt/ by coś zrobiła z bałaganem, który narobiła robiąc blokadę personalną mojej notki https://www.salon24.pl/u/carcajou/1251995,notka-science-fiction-ale-czy-na-pewno-glosowanie

I nic.

Zero. Ponawiam prośbę od trzech dni.

W sekcji Moje komentarze widzę bowiem tylko dziesięć ostatnich moich komentarzy, a potem jak w załączeniu. Wszystkie linki z nazwą nicka prowadzą do ostatnio napisanej notki. Utrudnia mi to odpowiadanie na komentarze skierowane do mnie.

Notka została została zablokowana w ten sposób, że nie mogłem zobaczyć jej treści przez 24 godziny, gdy inni blogerzy mogli zobaczyć jej treść. Po 24 godzinach mogłem zobaczyć jej treść lecz zostały tzw. skutki uboczne, do których Administracja się nie poczuwa. Bo tak właśnie tłumaczę sobie brak reakcji i zerową komunikację, tj. nie wiadomo kiedy ów stan się skończy. Czy to jakaś kara, czy skrypt się sypie. Czuję się trochę jak Józef K.

Dlatego piszę tę notkę, bo chcę wierzyć, że wreszcie nastąpi jakaś reakcja, czy próba wyjaśnienia przez PW co dalej. Admin będzie przypisywał do TAG-u i przeczyta moją prośbę. A może tak ma już zostać?


PS Sytuacja ta zaczyna przypominać mi moje wielokrotne prośby o przywrócenie dostępu do bloga. Przez 6 lat tu nie blogowałem i zapomniałem hasła, a mail (domena), na który zarejestrowane było konto już nie był aktualny. Dobrze zgadujecie, nie było żadnej odpowiedzi, mimo że w załączeniu dałem print screen z moich wcześniejszych maili otrzymanych od Administracji S24 na nieistniejącą już pocztę. Pisałem też do sekretariatu. Dobrze, że w końcu jedno z prastarych haseł zadziałało.

Czy tak wyglądają nowe porządki właścicielskie na S24? Bo dziwnie przypominają stare. Może nie ma już Piwnicy dla najbardziej beznadziejnych przypadków, ale wydaje mi się zasadnym zadać pytanie: Czy nowemu właścicielowi naprawdę zależy na blogerach, by tu byli i pisali? A może car jest dobry, a tylko bojarzy źli.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale