205 obserwujących
1531 notek
1562k odsłony
515 odsłon

Prezydent na czele "grupy przestępczej" atakującej rząd?

Wykop Skomentuj8

Wielu prawicowych publicystów wciąż trwa w zauroczeniu bohaterską postawą red. Sylwestra Latkowskiego. Nagrania, zdjęcia i opowiastki pana Redaktora ("rzuciło się na mnie kilku funkcjonariuszy, nie dali rady") stworzyły ekscytujący spektakl, ale czas zająć się tematem poważniejszym...

Czy i kiedy pan Prezydent Bronisław Komorowski, przy użyciu niewidzialnej ręki demokracji udusi Donalda Tuska i jego rząd?  

Premier i jego ministrowie wiedzą, że w tym starciu nie mają żadnych szans. Prezydent Bronisław Komorowski mógłby obalić ich rząd nawet dziś!

Najostrzej mówi na ten temat minister Sikorski. "Rząd został zatakowany przez zorganizowaną grupę przestępczą". Agresorzy nie atakują jednak z otwartą przyłbicą i zupełnie się nie śpieszą. Mają czas! Prowokacja ze strony ministra - podobnie jak wezwania premiera, aby "wajchowi" opublikowali nagrania zamiast je dozować do mediów - niczego nie zmienią.

Donald Tusk będzie powolutku grillowany. Ale do konsumpcji dojdzie dopiero gdy pan prezydent upewni się, że jest już wystarczająco skruszały...

image

 

 
Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale