Christopher Ziyo
Oderint dum metuant!
13 obserwujących
31 notek
30k odsłon
4458 odsłon

Abmasador Mosbacher potwierdza obawy polityków Konfederacji w sprawie ust. S447

Wykop Skomentuj101

Prawda, że tytuł notki ciekawy? Pewnie myślicie sobie, że to jakieś bzdury, że to jakaś moja fantazja. Otóż nie. Poniżej załączam screen oraz link bezpośredni do artykułu umieszczonego dzisiaj na oficjalnej stronie Ambasady i Konsulatu USA w Polsce. Zaznaczyłem na niej dwa istotne fragmenty, które tezę postawioną w tytule potwierdzają. Każdy kto potrafi logicznie myśleć, odpowiednie wnioski wyciągnie sobie sam. Reszta niech dalej tkwi w żałosnych partyjno-rządowych przekazach z Nowogrodzkiej. Po prostu wstyd.


image


Link bezpośredni do artykułu: https://pl.usembassy.gov/pl/just_pl/


EDIT: W jednym z moich wpisów na blogu, kilka miesięcy temu, Panią Ambasador określałem mianem "zaimportowanej nam zza Atlantyku Carycy" obok nazywania naszego kraju "najmłodszym stanem USA". Jak trafne były to określenie idealnie oddaje poniższy tweet Pani Mosbacher, którego opublikowała dzisiaj na swoim profilu. 


image


Link do tweeta: twitter.com/USAmbPoland/status/1128990745271123968

Czyż to nie jest znana nam z historii, z czasów rozbiorowych, ingerencja ambasadorów obcych mocarstw w wewnętrzne sprawy polityczne państwa polskiego? Czy godzi się aż tak ingerować w proces wyborczy u swojego strategicznego sojusznika? Czy będzie z tego po wyborach afera pt. "American Collusion"?


Wykop Skomentuj101
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka