5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
3476 odsłon

Jak Kurski z Prezydentem poszli na noże i Prezes wagę przechylił

Wykop Skomentuj100

1. No takiego podejmowania decyzji to dawno nie widziałem.

2.Należy naród uspokoić i poprzeć A.Dudę, a nie strzelać sobie w kolana.

3.PR- wyborczy do wymiany na inny.

4. Koronawirus zmiecie konkurencję A.Dudy do fotela Prezydenta RP, ale nie całkowicie. Polecam spoty w internecie, na portalach społecznosciowych i  na Youtube, itp.

5.Podatek cukrowy należy uchwalić. Musimy patrzeć na budżet, a nie na giełdowe przepychanki gigantów.

6.Trzeba podkręcić dyscyplinę partyjną i komentować zwolnienia z ministerstw przestarzałych analityków (wyborcza.pl - polecam artykuły o "słabosci" PIS i rządu PIS do skomentowania oficjalnego u dziennikarzy). Dlaczego nikt nie reaguje - brak oficjalnych komunikatów?

7. Nie dajcie sobie Wodzu tak rozdzierać szat, jak przez ostatni miesiąc. No dziobią kruki i wrony. Nie może ktos z rządu porozmawiać z Izraelem o tej agencji PR-owej Platfąsów? Gdzie polityka zagraniczna? Dlaczego chowamy uszy, gdy zachorowań epidemicznych mamy tak mało? Walczymy do ostatniego tchu, czy nie? TVP jest, była i będzie. Może ktos uzmysłowić narodowi, że nie złożylismy broni? Bo naród jest ostatnio w rozterce. No jak to jest, że komentują dziennikarze totalnej opozycji, że Prezes, Wódz nam najbliższy w walce z biedą i złodziejami okradającymi kraj, nie jest pewny wygranej A.Dudy i to komunikuje gawiedzi? No kandydata jedynego trzeba popierać w każdym słowie publicznym mimo rozterek związanych z prezesami spółek lub ministrami. Tak trzeba, popierać w każdym słowie A.Dudę.

Bo narodowi przestało się to podobać, temu chwiejnemu elektoratowi, o który mielismy walczyć, że jakis miszmasz jest zamiast igrzysk zwycięstwa. Peany o sukcesie wywalczonym ciężką pracą PIS należy kontynuować wszędzie, zalać tych niedowiarków/przeciwników informacją, jak i oni nas zalewają. Dla dobra uchwalania ustaw po maju 2020r., dla dobra PIS, dla dobra całego narodu. 

Wodzu Kaczyński spraw, aby nam nie rozdzierali szat, aby nas nie dziobali, nie lżyli, nie odsądzali od czci i wiary. Wodzu broń nas katolików najbiedniejszych cały czas.Sami sobie bez Ciebie nie poradzimy, bez A.Dudy też nie za bardzo.

Wątpliwosci kładą każdą armię. Dlatego armię, każdego z żołnierzy z osobna należy nakarmić nadzieją, troską i opieką, a także wskazaniem możliwosci rozwoju. Bez tego ani rusz. Po co więc Tusku ma opowiadać na europejskich salonach, że chudniemy, gdy jest przeciwnie i nabieramy siły? Siłę wlej w nasze serca Wodzu, bo niepotrzebnie kulejemy.


Wykop Skomentuj100
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura