7 obserwujących
226 notek
124k odsłony
  1892   1

Samoloty szturmowe dla Ukrainy. Dziś.

Wątpię w szczere intencje USA w zakresie pomocy dla Ukrainy. Czy nie można poza NATO wybrać kilkunastu państw, które wyślą samoloty szturmowe na Ukrainę by jej pomóc? Od razu ustalić, od razu przekazać? Natychmiast?

Co kurdę, przeszkadza w tym? Dłubanie w nosie czy oglądanie tv o dupie Maryni?

Ruszcie dyplomatyczne tyłki dla Ukrainy. Tam giną LUDZIE, dobrzy ludzie, pracowici, matki z małymi dziećmi.

Mrzonki o tym, że Putin nie widział, że na Ukrainie giną cywile można potraktować jako pomroczność jasną dyktatora. Zapomniał też o dziwo kilkukrotnie po ustaleniach żeby nie ostrzeliwać i bombardować tych korytarzy humanitarnych, którymi miała ludność cywilna i ranni się przemieszczać. Kłamie w żywe oczy rosyjska paskuda.

Putinowi się nie wierzy, Putinowi pokazuje się siłę lub go zabija, by zakończyć problem.

Do boju dyplomaci, rozruszać zastane kości po świecie i do jutra można nad Ukrainę wysłać kilka pułków samolotów szturmowych. Pomoc się opłaca nawet Arabom, by przejąć Syrię przy okazji dania łupnia Rosji.

Na FB lata obrazek. Na obrazku Lincoln owinięty w amerykańską flagę mówi do Polaka Krakowiaka, stojącego za plecami rosyjskiego niedźwiedzia, żeby wysłał samoloty na Ukrainę. Bo się rosyjski niedźwiedź dobiera do miodu Ukrainy. Po czym ten Lincoln komentuje dodatkowo: Jakby co to Cię obronię Polaku, jakby co. Pozostawiam to bez komentarza.

Natomiast rozchichotana Kamala Harris, głęboko zaglądająca polskiemu prezydentowi w oczy, żeby ten poza nią nic nie widział na konferencji prasowej, nie daje rękojmi nawet tej z obrazka o Lincolnie. Mężczyzna, gdy zaobserwuje zainteresowanie kobiety traci krew z mózgu, bo ta przemieszcza się w inne miejsce, co pozbawia go funkcji logicznych na jakiś czas.

Polska, jeśli znajdzie dziś państwa poza NATO, które wyślą do wieczora na Ukrainę myśliwce, by Ukrainie pomóc pokonać Putina, historycznie i gospodarczo wygra na tym najwięcej.

Rosję należy pozbawić członkostwa w ONZ natychmiast. A Ławrow powinien przejść badania psychiatryczne, bo dezinformacja miesza mu się z faktami.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka