Czansi Ogrodnik Czansi Ogrodnik
225
BLOG

Czyżby też wina byłego premiera Tuska?

Czansi Ogrodnik Czansi Ogrodnik Polityka Obserwuj notkę 0

Któryś z premierów zgodził się na zatrudnienie w wywiadzie wojskowym dwóch biseksualnych pedofilów. Budowali struktury w ten sposób, że gwałcili dzieci i strachem prowadzili je do dorosłości. Dzieci wysokich urzędników rozwodzących się, dzieci przestępców narkotykowych, dzieci samotnych matek mających wpływy w środowisku, np.w wydziałach paszportowych. Dzieci, już dorosłe, służą po jednej lub drugiej stronie, czasem za free, czasem legalnie jako działający pod przykryciem. Część bierze, pod wpływem szantażów zdjęciami z gwałtów (jak byli mali)i innych przymusów, udział w kradzieżach na wysoką skalę. Kasa z kradzieży zasila prywatne konta, tworzy tajne środki i służy do dalszych działań przeciwko Kościołowi.

Pedofile pochodzą z IV departamentu do walki z Kościołem SB. Polskie Watergate Tuska polega na tym, że pozwolono przy okazji umów SKW z FSB, na i tę "działalność". Kilkudziesięciu chłopców gwałconych przez niejakiego "Groblicę" (nazwisko legalizacyjne lub tak stworzone w rodzinie wielodzietnej) stanowi dziś trzon grupy operacyjnej. Przy tym działania niezgodne z prawem Nixona, prezydenta z USA, to pikuś. Tu autentycznie operacyjni (dwaj) gwałcą dla własnej przyjemności coraz młodsze dzieci, które zasilają grupę na posyłki.

Jak można było taki "pomysł" na tworzenie struktur operacyjnych pod przykryciem wdrożyć w życie? Kto podpisał dokument dopuszczający byłych Esbeków do takich działań? Też Tusk jak w przypadku współpracy z FSB?

Czy cała redakcja Angory zasila dziennikarzami z SB jedno z centrów rekrutacji wojskowych z dostępem do kancelarii tajnej i całej polskiej ewidencji wojskowej? Czy pedofilem w służbach tworzącym te struktury był red.Bohdan Gadomski, gej, pracownik SB też na nazwisku Felczak i działający w terenie jako "budowlaniec "Groblica" (T.KLimanowski?)obecnie występujący pod nazwiskiem pisarza Michała Witkowskiego i dziennikarza Gmyza jednocześnie? Inwigilacja Prawicy jeszcze nie skończona? Który z czerwonych dziennikarzy jest podwójnym szpiegiem wykupionym od Rosjan przez USA, będącym agentem wpływu i tworzącym w/w struktury? Przyjemne z pożytecznym, młodzi zgwałceni chłopcy na posyłki, musieli to wymyślić ciężkie sk...rwiele.

Który z nich na nazwisku Arkadiusz Mol wędrując po mieszkaniach w całej Polsce z żoną "nauczycielką" okradał ze środków chemicznych zakłady w Puławach, Policach i Dąbrowie Górniczej? Który z nich jest w zarządzie klubu piłkarskiego z Knurowa? Który z nich pracuje jako konserwator w sądzie oraz policjant?

Świadkowie do tej pory milczeli tak, jak zgwałceni chłopcy. Rozmiar grupy, jej sposób ukrycia, sposoby działania typowo przestępczy wpisują się w doktrynę Neumanna niekarania agentów za taką działalność.

Panie Tusk to Pan wyraził zgodę na zawiązanie takiej quasi przestępczej grupy operacyjnej by dwóch pedofilów ze służb mogło obrastać w piórka, gwałcić, demoralizować, szantażować, zabijać?

Czwarta małpka właśnie zasłoniła nos, tak tu śmierdzi od wielokrotnych przekroczeń uprawnień, zatajania prawdy, popełniania zbrodni i tworzenia grup do powiększania tajnych środków operacyjnych służących do "karczowania" Prawicy i Kościoła... Kto stworzył i pozwolił działać w tej grupie wysoko wyspecjalizowanym dublerom, będących najkrwawszymi pedofilami homoseksualnymi?

Panie Tusk, Pan? Który z nich często odwiedzał jako bogaty biznesmen rządowe korytarze i zostawiał reklamówki z kasą pańskim ministrom?

Czytam, oglądam, wnioskuję. Lubię fakty, kieruję się zasadą słuszności. Being There.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka