gini gini
188
BLOG

Jelen na rykowisku a sprawa polska dla notka dla EB

gini gini Polityka Obserwuj notkę 61

Ten jeleń na rykowisku chroni nas przed trzecią wojną i totalnym zniewoleniem ludzi.
Metody ma co prawda nieco szokujące, ale jeśli zakończy te wszystkiej wojny i ustawi europejskich mądrali do pionu, to ja mu wiele wybaczam.

Europa ma swoją kulturę, sztukę, filozofię, naukę, a właściwie miała. To co jest obecnie to cywilizacyjny upadek. Koniec Europy piękna, prawdy i prawa.
Jeśli z tego dna mają Europę wyciągnąć amerykańscy kowboje, to ja im będę kibicować.

I pytanie dla mnie i chyba nie tylko dla mnie. Jak Polska się w tym odnajdzie, w tej wojnie światów? Po czyjej stronie stanie, amerykańskich kowbojów czy europejskiej degrengolady ?
I gdzie było więcej okrucieństwa, a także błazenady,  tam czy w tej cudownej Europie?

Sama jest córką Europy, nie Ameryki, ale widzę, że kowbojski prymitywizm Ameryki jest prawdziwszy od europejskiego cynizmu i głupoty i udawanych wartości.
Amerykanie dają możliwość oddychania świeżym powietrzem, mimo wszystkich ich wad i błędnych posunięć. 
Europa to zatęchły salon, który trzeba przewietrzyć. 
Mogą to uczynić Amerykanie razem z europejskimi Słowianami.
To Słowianie mogą uratować nasz kontynent. A kowboje mogą w tym pomóc.
Mamy trochę wspólnego, jeśli chodzi o postrzeganie świata.


************************************************************************************************************************

1.Ten jeleń na rykowisku chroni nas przed trzecią wojną i totalnym zniewoleniem ludzi.
Metody ma co prawda nieco szokujące, ale jeśli zakończy te wszystkiej wojny i ustawi europejskich mądrali do pionu, to ja mu wiele wybaczam.

***************************************************************************************************************

Kogo okreslasz mianem ludzi ??Czy zabijanie malych dziewczynek bombardowéania, eksterminacja  ludnosci cywilnej ,czy Gaza, zbombardowana, zaglodzona, nie jest juz totalnie zniewolona Ewunniu?A Trump mial konczyc wojny a nie zaczynac nowe .Czyli ten polityk klamie i to oklamuje  caly swiat , o jest  hegemonem , wzrost cen ropy, wali we Wszystkich Ewuniu , we mnie tez.Metody szokujace, na cos sie trzeba oburzyc .


Totalne zniewolenie juz nastepuje , bo ludzie pracuja za miske ryzu , zeby koncerny oligarchowie, mogli sprzedac bron , stra wyprodukowa&c nowa, a za to placi podatnik, ktory biednieje.


***************************************************************************************************************

2Europa ma swoją kulturę, sztukę, filozofię, naukę, a właściwie miała. To co jest obecnie to cywilizacyjny upadek. Koniec Europy piękna, prawdy i prawa.
Jeśli z tego dna mają Europę wyciągnąć amerykańscy kowboje, to ja im będę kibicować.

***************************************************************************************************************

Kto decyduje o upadku Europy pisalam ze dwie notki , ale ten proce"s trwa od lat.

Dalej wierzysz , ze amerykanscy kowboje , ci pomoga?Moje gratulacje , ty jestes optymistka do kwadratu.

Ale przypomnij sobie Jalte , tez przeciez liczylismy, ze pomoga, nam amerykanscy chlopcy, i jak pomogli?

Wyladowalismy w ramionach Stalina na pocztku zaserwowali nam terror , a pozniej juz trzeba bylo tylko pracowac , odbudowac kraj , i odbudowalismy, bez reparaji , planu Marschala, ktory trafil do Niemiec, ktore ponoc przegraly wojne.

A i na tym planie zarobili Amerykanie.

Pozniej znow nas wyzwolili , od tych, ktorych nam narzucili , i  to co zbudowalismy, sprzedali rozdali nowi polscy politycy z amerykanskiego tym razem nadania .

Amerykanie maja wyciagnac Europe z dna, ciekawe podejscie .

Mamy po prostu placic, za amerykanska bron, kupowac i uzywac jak nam pozwola .

Wiesz wczoraj w Brukseli byla manifestacja, znowu, tu sa codziennie manifestacje.W Polsce chrzcza te F 35


A my Belgowie ,mamy dosyc, pakowania naszyej kasy w amerykanska bron , bo nie starcza na nic, na edukacje na zdrowie, i na normalne zycie.


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

3I pytanie dla mnie i chyba nie tylko dla mnie. Jak Polska się w tym odnajdzie, w tej wojnie światów? Po czyjej stronie stanie, amerykańskich kowbojów czy europejskiej degrengolady ?
I gdzie było więcej okrucieństwa, a także błazenady,  tam czy w tej cudownej Europie?

***************************************************************************************************************Sorry, Ewci, ale nie wiem czego oczekujesz, jakichs bombardowan Europy przez Amerykanow????

Czy polscy piloci , przyleca zbombardowac Bruksele?

Ja jak patrze na instytucje unijne, to uwazam, ze ktos to powinien rozwalic tak zeby kamien na kamieniu nie zostal.

Ale na to nie ma szans , Sami belgowie nie dadza rady .

**************************************************************************************************************


4Sama jest córką Europy, nie Ameryki, ale widzę, że kowbojski prymitywizm Ameryki jest prawdziwszy od europejskiego cynizmu i głupoty i udawanych wartości.
Amerykanie dają możliwość oddychania świeżym powietrzem, mimo wszystkich ich wad i błędnych posunięć. 
Europa to zatęchły salon, który trzeba przewietrzyć. 
Mogą to uczynić Amerykanie razem z europejskimi Słowianami.
To Słowianie mogą uratować nasz kontynent. A kowboje mogą w tym pomóc.
Mamy trochę wspólnego, jeśli chodzi o postrzeganie świata.

***************************************************************************************************************

Ewka, Ewka , nie wiem co Ty kobinujeqa.


Ameryka, Europa, to nie sa jakies monogamiczne panstwa , to jest mieszanka roznych kultur.

Jak Amerykanie dadza Ci mozliwosc oddychania swiezym powietrzem??

Ewa ja w ogole nie weim o co tu chodzi?

Sorki to pustoslowie, jakies haselka, My Slowianie i Amerykanie zrobimy porzadek w Europie , tylko jak, czekam na propozycje .


Ewcia wiesz, ze ja Cie lubie ale , czesto sie nie zgadzam z tym co piszesz .


Bez obrazkow bez yutobkow, ot luzik 










gini
O mnie gini

Jestem czarowica wredna , podstepna.Uwaga , bije ludzi miotla po glowie, ewentualnie podstawiam miotle i podcinam nogi .Mam kotke,ktora drapie i gryzie, wiec ostrzegam, zastanowic sie przed wejsciem.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (61)

Inne tematy w dziale Polityka