Ten jeleń na rykowisku chroni nas przed trzecią wojną i totalnym zniewoleniem ludzi.
Metody ma co prawda nieco szokujące, ale jeśli zakończy te wszystkiej wojny i ustawi europejskich mądrali do pionu, to ja mu wiele wybaczam.
Europa ma swoją kulturę, sztukę, filozofię, naukę, a właściwie miała. To co jest obecnie to cywilizacyjny upadek. Koniec Europy piękna, prawdy i prawa.
Jeśli z tego dna mają Europę wyciągnąć amerykańscy kowboje, to ja im będę kibicować.
I pytanie dla mnie i chyba nie tylko dla mnie. Jak Polska się w tym odnajdzie, w tej wojnie światów? Po czyjej stronie stanie, amerykańskich kowbojów czy europejskiej degrengolady ?
I gdzie było więcej okrucieństwa, a także błazenady, tam czy w tej cudownej Europie?
Sama jest córką Europy, nie Ameryki, ale widzę, że kowbojski prymitywizm Ameryki jest prawdziwszy od europejskiego cynizmu i głupoty i udawanych wartości.
Amerykanie dają możliwość oddychania świeżym powietrzem, mimo wszystkich ich wad i błędnych posunięć.
Europa to zatęchły salon, który trzeba przewietrzyć.
Mogą to uczynić Amerykanie razem z europejskimi Słowianami.
To Słowianie mogą uratować nasz kontynent. A kowboje mogą w tym pomóc.
Mamy trochę wspólnego, jeśli chodzi o postrzeganie świata.
************************************************************************************************************************
1.Ten jeleń na rykowisku chroni nas przed trzecią wojną i totalnym zniewoleniem ludzi.
Metody ma co prawda nieco szokujące, ale jeśli zakończy te wszystkiej wojny i ustawi europejskich mądrali do pionu, to ja mu wiele wybaczam.
***************************************************************************************************************
Kogo okreslasz mianem ludzi ??Czy zabijanie malych dziewczynek bombardowéania, eksterminacja ludnosci cywilnej ,czy Gaza, zbombardowana, zaglodzona, nie jest juz totalnie zniewolona Ewunniu?A Trump mial konczyc wojny a nie zaczynac nowe .Czyli ten polityk klamie i to oklamuje caly swiat , o jest hegemonem , wzrost cen ropy, wali we Wszystkich Ewuniu , we mnie tez.Metody szokujace, na cos sie trzeba oburzyc .
Totalne zniewolenie juz nastepuje , bo ludzie pracuja za miske ryzu , zeby koncerny oligarchowie, mogli sprzedac bron , stra wyprodukowa&c nowa, a za to placi podatnik, ktory biednieje.
***************************************************************************************************************
2Europa ma swoją kulturę, sztukę, filozofię, naukę, a właściwie miała. To co jest obecnie to cywilizacyjny upadek. Koniec Europy piękna, prawdy i prawa.
Jeśli z tego dna mają Europę wyciągnąć amerykańscy kowboje, to ja im będę kibicować.
***************************************************************************************************************
Kto decyduje o upadku Europy pisalam ze dwie notki , ale ten proce"s trwa od lat.
Dalej wierzysz , ze amerykanscy kowboje , ci pomoga?Moje gratulacje , ty jestes optymistka do kwadratu.
Ale przypomnij sobie Jalte , tez przeciez liczylismy, ze pomoga, nam amerykanscy chlopcy, i jak pomogli?
Wyladowalismy w ramionach Stalina na pocztku zaserwowali nam terror , a pozniej juz trzeba bylo tylko pracowac , odbudowac kraj , i odbudowalismy, bez reparaji , planu Marschala, ktory trafil do Niemiec, ktore ponoc przegraly wojne.
A i na tym planie zarobili Amerykanie.
Pozniej znow nas wyzwolili , od tych, ktorych nam narzucili , i to co zbudowalismy, sprzedali rozdali nowi polscy politycy z amerykanskiego tym razem nadania .
Amerykanie maja wyciagnac Europe z dna, ciekawe podejscie .
Mamy po prostu placic, za amerykanska bron, kupowac i uzywac jak nam pozwola .
Wiesz wczoraj w Brukseli byla manifestacja, znowu, tu sa codziennie manifestacje.W Polsce chrzcza te F 35
A my Belgowie ,mamy dosyc, pakowania naszyej kasy w amerykanska bron , bo nie starcza na nic, na edukacje na zdrowie, i na normalne zycie.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
3I pytanie dla mnie i chyba nie tylko dla mnie. Jak Polska się w tym odnajdzie, w tej wojnie światów? Po czyjej stronie stanie, amerykańskich kowbojów czy europejskiej degrengolady ?
I gdzie było więcej okrucieństwa, a także błazenady, tam czy w tej cudownej Europie?
***************************************************************************************************************Sorry, Ewci, ale nie wiem czego oczekujesz, jakichs bombardowan Europy przez Amerykanow????
Czy polscy piloci , przyleca zbombardowac Bruksele?
Ja jak patrze na instytucje unijne, to uwazam, ze ktos to powinien rozwalic tak zeby kamien na kamieniu nie zostal.
Ale na to nie ma szans , Sami belgowie nie dadza rady .
**************************************************************************************************************
4Sama jest córką Europy, nie Ameryki, ale widzę, że kowbojski prymitywizm Ameryki jest prawdziwszy od europejskiego cynizmu i głupoty i udawanych wartości.
Amerykanie dają możliwość oddychania świeżym powietrzem, mimo wszystkich ich wad i błędnych posunięć.
Europa to zatęchły salon, który trzeba przewietrzyć.
Mogą to uczynić Amerykanie razem z europejskimi Słowianami.
To Słowianie mogą uratować nasz kontynent. A kowboje mogą w tym pomóc.
Mamy trochę wspólnego, jeśli chodzi o postrzeganie świata.
***************************************************************************************************************
Ewka, Ewka , nie wiem co Ty kobinujeqa.
Ameryka, Europa, to nie sa jakies monogamiczne panstwa , to jest mieszanka roznych kultur.
Jak Amerykanie dadza Ci mozliwosc oddychania swiezym powietrzem??
Ewa ja w ogole nie weim o co tu chodzi?
Sorki to pustoslowie, jakies haselka, My Slowianie i Amerykanie zrobimy porzadek w Europie , tylko jak, czekam na propozycje .
Ewcia wiesz, ze ja Cie lubie ale , czesto sie nie zgadzam z tym co piszesz .
Bez obrazkow bez yutobkow, ot luzik



Komentarze
Pokaż komentarze (61)