gini gini
168
BLOG

Aby nie skonczyc w zupie , proponuje pospiewac , podeklamowac , i zostawic po sobie slad w

gini gini Rozmaitości Obserwuj notkę 29

Nic nie trwa wiecznie, jest tu nas strasznie malo starych blogerow , raz sie zgadamy raz nie, klocimy sie o bzdety a ja mam juz tego po kokarde .A wiec zapraszam Wszystkich , niech wklejaja, piosenki, ktore lubia wiersze, cytaty , niech polecaja ksiazki, mnie ostatnio ksiazka wyleczyla z depresji))

A muzyka leczy lepiej i muzyka lagodzi obyczaje .

Jako mieszkanka Belgii , kraju dwujezycznego   ( no dobra  sa tu trzy   jezykiurzedowe  , niemiecki tez)))zostawiam dwie piosenki znaczy sie jedna ale wykonana, przez Jacquesa Brella , po flamandzku i po francusku .


A wy wklejajcie dalej, kazdy to co lubi , moze byc wiersz cytat , link do ulubionej ksiazki , moze byc zdjecie Siukum ma wspanila galerie .


Zrobimy tu sobie Jarmark cudow !!!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, nawet tych co mnie nie lubia , co sie ze mna nie zgadzaja , i zapraszam  czujcie sie jak u siebie .





gini
O mnie gini

Jestem czarowica wredna , podstepna.Uwaga , bije ludzi miotla po glowie, ewentualnie podstawiam miotle i podcinam nogi .Mam kotke,ktora drapie i gryzie, wiec ostrzegam, zastanowic sie przed wejsciem.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (29)

Inne tematy w dziale Rozmaitości