Gini Belgijka
Administracjo przeguelas totalnie!
84 obserwujących
515 notek
602k odsłony
544 odsłony

"Konferencja Naukowa " w Paryzu i "profesor" Leociak

Wykop Skomentuj26

Obejrzalam sobie migawke z tej pseudo konferencji naukowej.Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie wystapienie pana profesora  Leociaka no coz, nie wiem kto takiemu nieukowi dal ten tytul , a oprocz tytulu kilka odznaczen panstwowych .


W swoim histerycznym wystapieniu, pan Leociak, oskarzyl rzad Polski, o chec  wybielenia udzialu Poakow, ktorzy wg niego masowo mordowali Zydow .

W swoim wystapieniu pan Leociak, nawet slowem nie zajaknal sie o Niemcach, o tym ze trwala wojna.

Wg pana  z tytulem profesorskim , to tylko Polacy mordowali Zydow, nic wiecej sie  nie dzialo.

Teraz chca to wszystko ukryc, ale oddajmy glos bohaterowi .


Trzeba zniszczyć historyczne relacje, świadectwa i dokumenty zdeponowane w archiwach i zastąpić je podróbkami. Trzeba wmówić żyjącym jeszcze ofiarom holocaustu, że nie widzieli tego, co widzieli. Trzeba wykopać szczątki żydowskich ofiar z grobów rozsianych po Polsce i włożyć tam kamienie.

Tego oczywiście zrobić się nie da, a więc pozostają zaklęcia, mistyfikacje, odmawianie publikacji, budowanie alternatywnej historii Zagłady, czyli miliony Polaków masowo ratują Żydów, narażając swoje życie, ginąc, a Żydzi mieszkają sobie „u Pana Boga za piecem”.

Takie plugawe antysemickie „dowcipy” można dzisiaj w Polsce usłyszeć w telewizji państwowej. (…) Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego? Prace „nowej szkoły badań nad Zagładą” w jakimś sensie na tego typu pytania odpowiadać.


Z tego belkotu trudno sie wlasciwie zorientowac o co panu profesorowi chodzi .


Tyle, ze insynuuje pan Leociak, ze instytucje panstwowe, maja zamiar niszczyc i falszowac dokumenty, a to juz powazne oskarzenie .

Instytucje panstwowe maja rowniez wykopywac szczatki Zydow i zastepowac je kamieniami, znow oskarzenie niczym nie poparte niczym.

W jakim celu?


Pan Leociak ma kilka specjalnosci, jest pracownikiem PAN , historykiem literatury .

Czy oprocz tego, ze byla zaglada ten pan nie wie nic o II giej wojnie swiatowej?

Nie wie, ze to Niemcy i Rosjanie zaatakowali Polske?Nie wie nic otym, ze podczas wojny gineli Polacy, jedni w kraju inni poza jego granicami walczac z Niemcami wlasnie?


Co to jest t a"Nowa szkola Badan nad zaglada" na czym ma polegac jej praca?Na zaklamywaniu falszowaniu obrazu II giej wojny swiatowej?


Czyzby ci nowi badacze , odkryli jakies nowe dokumenty, znalezli nowych swiadkow .

Wreszcie co na to pan Gowin, owszem jest troche relacji z tej paryskiej hucpy , ale pan Gowin milczy .

Ciekawe czy zamierza wyciagnac jakies konsekwencje wobec Leociaka czy tez rasistki Engelking?

Dokad za nasze wlasne pieniadze bedziemy upokarzani nie tylko przez Zydow z Izrale, ale tych ktorzy sa obywatelami Polski, i polski podatnik, finansuje ich oszczerstwa?.

Ja rozumiem , ze wazna jest kielbasa wyborcza , ale co dalej?Czy Polski rzad dalej bedzie pozwalam opluwc swoich obywteli?

Jak ja Polka mieszkajaca w Belgii mam sie tlumaczyc, ze moi bliscy nie mordowali Zydow, a byli mordowani przez Niemcow?


Wiec czekm na reakcje polskiego rzadu i w szczegolnosci pana Gowina bo zdaje sie, ze on z naszych kieszenbi finansuje te hucpe.https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Leociak


https://nczas.com/2019/02/23/drze-sie-wali-piescia-w-stol-i-oskarza-polakow-o-zmienianie-historii-zydow-kto-polski-historyk-profesor-leociak-video/?fbclid=IwAR1_DJzsrqOEKPMP0QNHKPyqJgvwB1T2lTBwpJ2o3dPEvrCjHnJn-exJ8YA

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale