Blog
Czas na rodzinę!
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP www.srk.archpoznan.pl
0 obserwujących 26 notek 16349 odsłon
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP, 29 kwietnia 2013 r.

Karta Dużej Rodziny

Z radością informujemy, że w przestrzeni internetowej, po fazie przygotowań oraz testów i badań,  pojawił się nowy portal pod hasłem: www.KartaDuzejRodziny.pl.

 

Sprawy rodzin są dzisiaj dla Polski szczególnie ważne.

Informacje o działaniach, które mają olbrzymi wpływ na ich funkcjonowanie, giną często w natłoku tzw. "faktów medialnych" i sensacyjnych newsów.

Dlatego KartaDużejRodziny.pl to przede wszystkim portal o sprawach rodzinnych dla rodzin.

W jednym miejscu można przeczytać o tym, co dzieje się w polityce, także w Europie i na świecie.
To przecież politycy decydują, ile z naszych zarobków, jako rodzice,
będziemy mogli realnie przeznaczać na wychowywanie dzieci, a ile oddamy w rozmaitych podatkach państwu. Czy stać nas będzie na mieszkania?
Czy już w przyszłym roku poślemy nasze pięcio- i sześcioletnie dzieci do szkół?

To rodzice są największymi polskimi inwestorami!!! Inwestują w kapitał ludzki od poczęcia. Szczególnie, gdy wychowują troje, pięcioro, a może dziesięcioro dzieci.
Każde dziecko, które postanowi po studiach zostać w kraju, odda do emerytury ok. 1,5 mln złotych w podatkach bezpośrednich i pośrednich - zarabiając tylko średnią krajową
(wg danych za 2012 wg krakowskiego ekonomisty Tomasza Cukiernika).

Na portalu KartaDużejRodziny.pl pojawiły się materiały nie tylko o polityce i gospodarce z punktu widzenia tradycyjnej rodziny,
ale także o sprawach zwykłych, domowych, wychowawczych, samochodowych, codziennych potrzebach, kłopotach i radościach.
Twórcy – ludzie mediów i rodzice wierzą, że dzięki temu rodzinnemu portalowi będą się także wspierać i komunikować.

To nie jest portal oderwany od rzeczywistości, pomysłodawczyni portalu i redaktor naczelna - Elżbieta Lachman jest żoną z dwudziestoletnim stażem i od 16 lat - mamą, dzisiaj już szóstki dzieci. :-)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Redakcja
www.KartaDuzejRodziny.pl
ul. Poznańska 41/3, 60-850 Poznań
tel./fax 61/2248210, 698641363
biuro@inffomedia.plXX Koncert Charytatywny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej - 27 maja 2013r. , godz. 18.00, Aula UAM. (gwiazdy koncertu: Kabaret Mumio i Chór Dziewczęcy „Skowronki). Mailowa rezerwacja miejsc (dla siebie lub dla dzieci z rodzin wielodzietnych): koncert@archpoznan.pl .
Bilety także do kupienia w Centrum Informacji Miejskiej na pl. Wolności w Poznaniu.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej jest organizacją społeczną, która powstała w 1994 r., działającą na podstawie własnego statutu oraz w oparciu o przepisy prawa Kanonicznego oraz prawa o stowarzyszeniach. Skupia osoby akceptujące naukę społeczną Kościoła Katolickiego, a w szczególności naukę o małżeństwie i rodzinie. Działalność prowadzi w łączności z władzą kościelną, co gwarantowane jest przez osobę asystenta kościelnego - Ks. Kanonika Leonarda Polocha. Stowarzyszenie działa na terenie Archidiecezji Poznańskiej. Posiada osobowość prawną, a jego celem jest troska o zgodne z nauką Kościoła życie małżeńskie i rodzinne oraz wspieranie rodziny w wypełnianiu jej zadań społecznych. W szczególności prowadzona jest działalność społeczno-kulturalna i oświatowo-wychowawcza poprzez organizowanie poradnictwa rodzinnego, obozów i kolonii dla dzieci oraz imprez kulturalno-rekreacyjnych. Stowarzyszenie reprezentuje także interesy rodzin katolickich wobec władz publicznych (rządowych i samorządowych) oraz konsekwentnie inicjuje i wspiera wszelkie działania, których celem jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Nr KRS 0000090832.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @HALO To jak homosie pojawią się w reklamie telewizyjnej, to rodzina przed telewizorem się...
  • @TURABAT Szersze uzasadnienie akcji znaleźć można na obu linkowanych stronach. Rodzina jest...
  • @grazss Dziękujemy! Już powinno być OK.

Tematy w dziale