10 obserwujących
102 notki
190k odsłon
4205 odsłon

Braun vs Biejat. PiS działa z premedytacją!

Wykop Skomentuj124

Głosami posłów PiS na szefową komisji Rodziny i Polityki Społecznej została wybrana członkini Partii Razem, czyli skrajnie lewicowego skrzydła w Sejmie, posłanka Magdalena Biejat.

Czy poparcie przez PiS tak pro-aborcyjnej, pro-genderowej kandydatki, akurat w komisji do spraw rodziny, to przypadek?

Ależ skąd!!!! To celowe działanie, można by rzec z premedytacją!

Szefostwo PiS-u specjalnie oddało komisję w ręce lewicy, wiedząc że jej nowa przewodnicząca, będzie skupiać się m.in. na promocji aborcji na życzenie. Wtedy PiS pod sztandarem walki z aborcją, będzie twardo broniło obecnego kompromisu, (który przypomnijmy: zezwala na zabijanie niepełnosprawnych lub podejrzanych o niepełnosprawność dzieci). Prawo i Sprawiedliwość chce wywołać we wszystkich obrońcach życia przeświadczenie, że realnie grozi nam wprowadzenie aborcji na życzenie, aby porzucili wszelkie marzenia odnośnie prawnego zagwarantowania obrony życia każdemu człowiekowi, a skupili się tylko na obronie obecnej ustawy.

Co by było gdyby przewodniczącym Komisji został kontrkandydat pani Biejat, czyli Grzegorz Barun?

Naciskałby mocno PiS, aby w końcu na poważnie zajęli się ochroną życia, a wtedy okazałoby się, że PiS nie różni się niczym od Platformy - bo rzeczywiście się nie różni. Natomiast teraz można znowu ciągnąc grę pozorów…

Sprytny plan…


Wykop Skomentuj124
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka