Nie rzucajcie swych perel....
"Nie rzucajcie swych perel przed wieprze, by nie podeptały ich nogami swymi, a obróciwszy się, nie rozszarpały was” (Mt 7,6).
27 obserwujących
416 notek
336k odsłon
302 odsłony

Peany na czesc Tuska w Radiu Maryja- prof KUL- sierota po Tusku za mikrofonem.Cuda

Wykop Skomentuj8

https://www.radiomaryja.pl/multimedia/przewidywania-dotyczace-polskiej-i-miedzynarodowej-polityki-w-2020-roku/

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Gil

Tlumaczy z ukrainskiego I bialoruskiego naukowe prace,opcja ukrainofilska ,w tym zupelne skupienie sie na Ukrainie,kosciolach  / ktore za komuny- bolszewii sowieckiej byly penetrowane przez NKWD, KGB itp.akcja W itp.

http://www.portal.arcana.pl/Czy-kul-jeszcze-im-jana-pawla-ii-czy-juz-im-janusza-palikota,3970.html

Doskonale wprowadzenie do tematu / link powyzej.

     Czy audycje te prowadzil Ojciec Wos? Szkoda, ze sami Ojcowie RM, prowadzacy audycje Aktualnosci Dnia I Rozmowy Niedokonczone oraz wynurzenia eksperta z lewackiego portalu ze str glownej, sami sie nie przedstawiaja, skrupulatnie I uporczywie domagajac sie tego od sluchaczy, ktorzy dzwonia do audycji.

Sieroty po PO I Tusku przy mikrofonie za pieniadze sluchaczy? Kto by to wymyslil? Chyba tylko jeden...kusiciel.Maryja jednak starla leb wezowi kusicielowi.W tym nadzieja.

//../Jako Matka Pana, uniknęła wszystkich zakusów węża piekielnego. Pismo św. mówi, że Najświętsza Panna była całkowicie święta, całkowicie miła Bogu i to przed Zwiastowaniem. Dziewica Maryja, złączona najściślej z Jezusem, urzeczywistniała wraz z Nim i przez Niego nieprzyjaźń przeciwko jadowitemu wężowi i niepokalaną stopą starła łeb jego. Potwierdził to Sobór Efeski w 431 roku.. .

http://www.wielkigarc.parafia.net.pl/wpis/240

     Ojciec Dyrektor te neonarracje pochwala? Sluchal tego? Juz dawno temu chodzily wiesci, ze Kat.Uniw.Lubelski to klebowisko calkiem innych idei od jakiegos czasu za pieniadze wiernych.Jan .Hartman- absolwent np. Bogdan Borusewicz- czlonek Fundacji Batorego /Sorosa- uwazajacego sie niemal za rownego Bogu / ,niedoszly absolwent Palikot z PO.Soros Nowy Porzadek Swiata chce montowac/.itp.Jednak te peany w audycji I potakiwania ojca prowadzacego- nie pierwszy raz lewoskretnie- to budzi juz nie tylko zdziwienie, to szok.

Skad ten prowadzacy audycje-sie tam wzial z takimi idolami?!To przeciez u niego nie pierwszy raz.Wczesniej pacyfikowal rozwleklym moralizatorstwem nie na. temat, co bardziej patriotyczne I zdecydowane wypowiedzi sluchaczy od dawna;  to kompletny defetysta.A teraz lansuje. Tuska?! To nowa narracja RadiaMaryja? Chcecie zniszczyc etos i ducha tego dziela Polakow?.A co na to Maryja? 

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale