0 obserwujących
40 notek
76k odsłon
92 odsłony

Jest! Jedno IDEALNE rozwiązanie dot. Służby Zdrowia, Szkolnictwa itp Spraw!

Wykop Skomentuj3

Krótko: Każdy dostaje książeczkę ala PKO, która ma swój odpowiednik w e- bazie, ale nie ma na nią wpłacać a ma wpłacane co roku tyle co rząd wydaje na cele budżetowe itp

I każdy sobie kupuje co tam chce płacąc z tej książeczki np wizyty u lekarza czy opłaca dzieciom szkoły itd itp.Od razu zmniejszą się kolejki do lekarzy a jak ktoś będzie wybierał studia to zastanowi się nad kierunkiem 10 razy... Itd itp

Jak ludzie będą czuli, że coś ICH kosztuje to inaczej będą zarządzać SWOIMI pieniędzmi aniżeli tymi z budżetu, z którymi się nie identyfikują i nie maja na nic wpływu a tak jak sobie zaoszczędzi to może np co miesiąc jechać /NIBY ZA DARMO/  do sanatorium nawet nikogo nie prosząc o pozwolenie CZY SKIEROWANIE nawet jak będzie zdrów jak ryba, jego kasa z książeczki i niech robi z nią co chce.

Chce zostać lekarzem? To niech nazbiera sobie, albo z rodziną na studia  na w/w książeczce  i będzie studiował ZA SWOJE a każdego będzie stać w ten sposób.

Wzrośnie wszystko wówczas in Plus! Od obsługi klientów, pacjentów, petentów po osobiste-ludzkie zarządzanie pieniędzmi budżetowymi.

Napisałem w wielkim skrócie z braku czasu a powinienem nt temat napisać książkę...Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo