7 obserwujących
71 notek
77k odsłon
  1748   0

Łamigłówka dla "kumatych", nie tylko z Krakowa

Kompetęcja
Kompetęcja

Przygotowałem dla Państwa poważne zadanie. Trudne, może nie aż tak trudne jak najnowsza wersja maturalnego zadania z przedmiotu matematyki/zajęć plastycznych o drwalu, niewątpliwie jednak wymagające zastanowienia się, przywołania własnych doświadczeń życiowych i oparcia się na kompendiach wiedzy, nierzadko dalece bardziej bazujących na zdobyczach nauki niż internetowa wikipedia. Pytanie kieruję do wszystkich P.T. Blogerów i Komentatorów tut. portalu, bez względu na ich płeć, wyznawaną religię, rasę, preferencje seksualne, wiek, wykształcenie czy  ogólnie tzw. światopogląd. 

Uprzedzam, pytanie jest trudne. Jeżeli rozrywki łamania głowy nie są Państwu obce - zapraszam do udzielenia przemyślanej odpowiedzi, jednej z dwu przeze mnie podanych.

Ps.

Odpowiedzi w rodzaju "nie wiem" czy "nie mam zdania" nie będą dyskwalifikować ich Autorów, mogą jedynie w znaczący sposób wpłynąć na moje postrzeganie otaczającego świata.

Do rzeczy. Pytanie brzmi:

Jaki zespól przedsięwzięć jest bardziej skomplikowany i wymaga większych kompetencji od jego realizatorów?

a)  poprawne wystukanie na klawiaturze komputera i następnie wydrukowanie na arkuszu A4  pięciosylabowego wyrazu "DYSCYPLINARNE"

b) sprawne zarządzanie dużym państwem europejskim z rozwijającą się gospodarką i ponad 38 milionami mieszkańców 

Serdecznie zapraszam do udzielania odpowiedzi.

Lubię to! Skomentuj57 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale