31 obserwujących
5380 notek
1911k odsłon
181 odsłon

sztab doradców prezydenta

Wykop Skomentuj1

O tym, że kampania wyborcza trwa, wiemy. Wiemy, że praktycznie liczą się dwaj kandydaci na urząd -  jeden wywodzi się z obozu większości parlamentarnej i zabiega o reelekcję. Jego działania są deklarowane w okresie kampanii wyborczej a całe zaplecze polityczne i administrację państwową poznaliśmy przez ostatnie pięć lat.

Kontrkandydat Andrzeja Dudy jest znany jako polityk PO i od niedawna prezydent miasta stołecznego Warszawy. Niemal rok temu ujawniła się potężna awaria w stołecznej oczyszczalni ścieków i gdyby nie wsparcie państwa, być może fekalia płynęłyby do rzeki do dzisiaj. Na pewno nie podano do publicznej wiadomości - jakie były przyczyny tej awarii i nadal nie wiadomo, co dzieje się z odpadami mającymi trafić do utylizacji w spalarni śmieci w Warszawie.

Poza tym trwają liczne procesy zmierzające do naprawienia szkód afery w zwrocie mienia spadkobiercom warszawskich nieruchomości.

Materiał, który przytaczam, dotyczy grupy niektórych doradców kandydata na przyszłego prezydenta państwa z nadania PO...


https://youtu.be/vuxCBmzNYd4
Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka