31 obserwujących
5380 notek
1911k odsłon
60 odsłon

Prezydent polskich spraw

Wykop Skomentuj

Warto zastanowić się nad utrwaleniem prawa wprowadzonego przez #dobrą zmianę. W sytuacji, kiedy tworzone są normy prawne poprawiające status obywatela w Polsce, rękojmią sukcesu jest utrzymanie obecnej większości parlamentarnej w zarządzaniu państwem. Po raz drugi umocowaliśmy skład sejmu z dużą przewagą #dobrej zmiany.

Nie udało się tego dokonać w demokratycznie wybranym składzie senatu. I skutki już widać. Regulacje prawne przygotowane przez sejm, często na wniosek rządu Mateusza Morawieckiego, bywają bojkotowane w senacie - pod przewodnictwem marszałka wywodzącego się ze środowisk PO-wskich.

Tu każdy powinien ocenić działalność senatu - który w przypadku konieczności podejmowania szybkich decyzji, wprowadza tysiące "poprawek" wydłużających proces regulacji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że sama "oPOzycja" praktycznie nie wnosi ze swojej strony żadnych projektów, ale doskonale "poprawia" akty prawne przygotowane przez PiS...

Takie działania nie mogą być pozytywnym zjawiskiem.

Warto zwrócić uwagę, że "oPOzycja" - przy bardzo nikłym poparciu przez społeczeństwo kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - doprowadziła do zmiany kandydata w taki sposób, aby zmienić poparcie wyborców na swoją korzyść. O ile wiosną 2020 poparcie wyborców uzyskiwali kandydaci partii opozycyjnych, tak po zmianie terminu wyborów mamy do czynienia ze zmową polityczną, w której jedyną siłą "oPOzycji" jest PO przy koalicyjnym wsparciu innych kandydatów. Oni już nie prowadzą aktywnej mobilizacji wyborców. Pogodzili się z przywództwem PO z nowym jej szefem - Borysem Budką...


Z jaką ofertą wychodzi kandydat Zjednoczonej Prawicy utożsamianej jednoznacznie z koalicją wokół Prawa i Sprawiedliwości ?

Tu chciałbym zaproponować materiały wyborcze Andrzeja Dudy - każdy może je przeczytać i ocenić - który z kandydatów na urząd prezydenta państwa oferuje najlepszy program dla polskiego społeczeństwa:


Wybierasz:

- godne życie rodzin i seniorów

- pracę dla Polaków

- inwestycje w rozwój

- Bezpieczną i niezależną Polskę

https://megadrive.pl/#/view/file/y4gecawq6bolrfsviofk/Ulotka a5_PAD_kontrast_.pdf


Program wyborczy kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy

https://megadrive.pl/#/view/file/c37flwkcipxtzvh9huko/Broszura Andrzej Duda.pdf


Prezydent polskich spraw

https://megadrive.pl/#/view/file/tkxxiquzuyiu5ugirzbz/Andrzej Duda GAZETKA.pdf


Karta rodziny

- Wsparcie finansowe dla rodzin

- Obrona instytucji małżeństwa

- Ochrona dzieci przed ideologią LGBT

- Wsparcie dla seniorów

- Pomoc rodzinom samotnie wychowującym dzieci

- Bezpieczna Rodzina

- Rynek pracy przyjazny rodzinie

https://megadrive.pl/#/view/file/z2jrldg6lelkbi5nmljk/KARTA RODZINY.pdf


Pliki PDF są do pobrania z sieci, można je obejrzeć za pośrednictwem przeglądarki po włączeniu opcji "POBIERZ"


image

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka