Blog
dobrezycie
Wojtek
30 obserwujących 4837 notek 1716797 odsłon
Wojtek, 15 sierpnia 2017 r.

.Nowoczesna propozycja 3 x 16 %

398 3 0 A A A

Uproszczenie systemu podatkowego dla całej gospodarki proponowała .Nowoczesna ustami swojej uroczej Myszki, wtedy jeszcze nie agresorki. Propozycją 16% podatków VAT, CIT oraz PIT rozpoczęła się seria wystąpień partii .Nowoczesna jednocześnie opowiadając się za podniesieniem kwoty wolnej od podatku - trzy tysiące złotych było stosunkowo zbyt niskie...

https://youtu.be/5FHDm3ts-dw


Prezentowany materiał został nagrany dość dawno - bo w październiku 2015 roku, niecały miesiąc przed totalną porażką koalicji PO-PSL.

Kamila Gasiuk Pihowicz zwróciła uwagę na szereg wad prawnych stworzonych przez koalicję PO-PSL i tak zapętliła się w reformowaniu gospodarki, że... należy oczekiwać próby zdobycia fotela prezesa rady ministrów w kolejnych wyborach parlamentarnych.

Myślę, że ten archiwalny materiał obejrzany teraz, dwa lata po deklaracjach wyborczych pozwoli na zdecydowaną ocenę propozycji przedwyborczych w konfrontacji z decyzjami rządu utworzonego przez ówczesną opozycję - czyli przez Prawo i Sprawiedliwość - która to partia ostatecznie wzięła na barki swoich polityków cały ciężar naprawy państwa po ośmiu latach koalicji PO-PSL.

Można uznać, że zupełnie nowa partia L. Balcerowicza, znana też jako partia Ryszarda Petru - .Nowoczesna - zaproponowała rewolucyjny program naprawy państwa po błędach koalicji PO-PSL.

Myślę, że warto jest porównać te deklaracje z działaniem totalnej opozycji, która zmierza do wyrwania władzy z rąk PiS w celu zapewnienia bezkarności osobom odpowiedzialnym za liczne afery gospodarcze, za oszustwa na szkodę obywateli, za malwersacje zmierzające do  wyprowadzenia z Polski jak największego kapitału wypracowanego przez polskie społeczeństwo. Myślę, że ten materiał pozwoli nam zweryfikować współczesną opozycję i zabezpieczyć się przed skutkami powrotu tej grupy na stanowiska wiążące się z zarządzaniem państwem.

Warto pamiętać, że mamy tylko dwa układy społeczne - jeden - to komunistyczny punkt widzenia oparty na filozofii Marksa i drugi - który całkowicie odrzuca tę filozofię. Nie wolno akceptować wizji komunistycznej Europy - bo jest to filozofia zagłady cywilizacji...https://youtu.be/c0XquQXa9W4
Opublikowano: 15.08.2017 16:51.
Autor: Wojtek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

O mnie świadczą moje słowa...


Ogółem odsłon w 2018 roku: monitoring pozycji
.
. Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
FreeWebsiteTranslation.com
.
Geo Visitors Map 1 tracker

1 I - 31 XII 2018 - monitoring pozycji

Średnia liczba odsłon (miesięcznie)
w 2018 r. - monitoring pozycji.

w 2017 r. - 7 340
w 2016 r. - 14 480
w 2015 r. - 10 760
w 2014 r. - 16 620
w 2013 r. - 17 160

.free counters

.Mój fotoblog :
Wrocław, 'spacer'


Zobacz moje fotografie :


1
tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Religia utrzymywała narody w jarzmie...
  • @osasunna                                            ...
  • @dworu...

Tematy w dziale Polityka