31 obserwujących
5314 notek
1898k odsłon
335 odsłon

Jarosław Kaczyński będzie gościł we Wrocławiu

Wykop Skomentuj12

Już jutro, w niedzielę 15 września odbędzie się kolejna konwencja Zjednoczonej Prawicy. Tym razem we Wrocławiu.

Niestety, liczba miejsc na takim spotkaniu jest ograniczona i trudno, aby wszyscy chętni mogli spotkać się z zarządem partii w miejscu swego zamieszkania.

Ważne, że na miejscu są zawsze do dyspozycji posłowie oraz senatorowie i ich biura zawsze są otwarte dla zainteresowanych.


Myślę, że takie spotkanie jest bardzo cennym źródłem informacji dla rzetelnych dziennikarzy - których relacje mogą przybliżyć zainteresowanym przebieg spotkania. Tematów godnych uwagi jest wiele, bo też i program Prawa i Sprawiedliwości realizowany w koalicji Zjednoczonej Prawicy jest programem zarówno gospodarczym, jak i programem społecznym.

 Mówiąc o potrzebach społeczeństwa nie można zapominać o środkach na ich finansowanie a doświadczenia minionych lat są bezsporne - zazwyczaj władza starała się zatrzymać profity dla siebie, ludzie z kręgów otaczających władzę korzystali z przywilejów nie zawsze im należnych a tymczasem PiS realizuje program prawa jednakowego dla wszystkich i sprawiedliwości w ocenach działania nie tylko elity władzy, ale także i wszystkich obywateli w państwie.


Wrocław jest bardzo dużym i prężnym ośrodkiem - nie tylko przemysłowym, ale też i akademickim. Nic też dziwnego, że wielu Wrocławian (w znaczeniu szerszym, jako mieszkańców Dolnego Śląska) przeniosło się do Stolicy, by uczestniczyć w realizacji programów nie tylko gospodarczych ale także i społecznych.


Już jutro powinniśmy dowiedzieć się znacznie więcej na temat problemów poruszonych na spotkaniu wyborczym, także usłyszeć szersze wyjaśnienia na zgłoszone wątpliwości.

Myślę, że jest to najlepszy dzisiaj zarządca państwem.


Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka