Blog
Dodologia stosowana
dodozaur
dodozaur jestem Dodozaurem z Dodolandii
2 obserwujących 378 notek 159424 odsłony
dodozaur, 7 sierpnia 2017 r.

Głupi i głupszy, czyli chłopcy z ferajny !

Zdjęcie z portalu w Polityce
Zdjęcie z portalu w Polityce

Tak tylko mogę skomentować tą knajpianą politykę. Oni serio uwierzyli, że prawdziwa polityka się skończyła, mają nadany bezterminowo status zarządców burdelu nad Wisłą i mogą się skupić na różnych gierkach w przerwach między publicznie wygłaszanymi  kłamstwami. Tych ludzi nic nie łączyło, kompletnie nic, nawet odrobina wzajemnego szacunku. Pilnowali tylko stref wpływów i zysków.

Oddali Polskę w pacht !

W zamian za wygodne życie, mieli stworzyć dla ludu bantustanu iluzję państwa, a tak na prawdę trzymać go za mordę w gotowości do tyrania za drobne i na łupienie przez banksterów.

Urwa, normalna planowa chodowla w biały dzień, gdzie w programie była depopulacja i strukturalne bezrobocie, dla uzyskania pożądanych zachowań  animalsów.

W zamian za szkiełka i koraliki, dali  najgłupszym z ambicjami kolejną iluzję bycia elitą i tytuł młodych wykształconych z wielkich miast, bo przecież ktoś musiał głosować, tworzyć pozory sądów, urzędów, armii i elektoratu. Wymienione instytucje były fikcyjne, ale koszty ich utrzymania niestety prawdziwe. Zabrali babci dowód i ulepili postmodernistycznego bałwana, wyposażonego w smartfon, skąd dostawał impulsy sterujące via fejsbuk & TT.

Skala kompromitacji tej szajki jest taka, że na powrót do władzy raczej nie mają szans. Dowodzą tego ostatnie manifestacje, gdzie w ogromnej większości byli odrzucani.

W interesie rządzących, jest chyba jednak przedłużenie tej agonii, żeby maksymalnie opóźnić moment kiedy zewnętrzni animatorzy przestaną wierzyć w ich odrodzenie i zechcą zmontować coś nowego na bazie być może ostatnich zawirowań.


Pozdrawiam

Opublikowano: 07.08.2017 11:44. Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 11:06.
Autor: dodozaur
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jedyna narracja jaka pozostała. Co prawda dowodów brak, ale zawsze można liczyć, że coś...
  • Przeczytajcie wszyscy, coście sami spłodzili, ale tak od notki do ostatniego komentarza. Ludzie...
  • Kometa Halleya Boopa, była widoczna w Polsce najlepiej 1997 roku, oglądałem ją z Hali...

Tematy w dziale