24 obserwujących
205 notek
199k odsłon
  126   0

Wszystko dla dobra ludzkości...

Gerd Altmann
Gerd Altmann

 Według Instytutu Finansów Międzynarodowych oczekuje się, że do końca roku globalny dług wzrośnie do rekordowego poziomu 277 triliardów  dolarów.  Większość  ogromnego wzrostu deficytu światowego ca 15 triliardów  dolarów w ciągu tego roku to reakcje rządów i korporacji na pandemię. Rządy wykorzystują bezprecedensową okazję do zwiększania  bieżących wydatków, które nie generują realnych korzyści ekonomicznych, czego rezultatem  będzie nadal rosnące zadłużenie  po ewentualnym zakończeniu kryzysu pandemii. Wzrost będzie niewystarczający do zmniejszenie obciążenia finansowego rachunków publicznych. Wskaźnik ten osiągnie wg szacunków ekonomistów do około 365 procent światowego PKB.
               Reakcja rządów na  wi rus  ma  tragicznie realne skutki przede wszystkim dla   Kowalskich  i  rodzin na całym świecie. (Tutaj podaję dane z USA, ponieważ polskich nie ma) Osiem milionów  Amerykanów więcej niż w zeszłym roku żyje obecnie w biedzie, ponieważ miliony miejsc pracy zniknęły i nigdy nie powrócą. Dane z witryny Yelp podają, że 60% firm, które zostały zamknięte z powodu wi rusa, zostało zamkniętych permanentnie. Ludzie, którzy wcześniej walczyli, toną,  a wielu z tych, którzy należeli do komfortowej klasy średniej, desperacko próbuje utrzymać się na powierzchni.
                Dla 12 milionów Amerykanów i ich rodzin - te Święta Bożego Narodzenia nie będą wesołe. Przedłużone płacenie zasiłków dla bezrobotnych, które pozwoliło wielu  utrzymać się na powierzchni, wygasną jeszcze w tym miesiącu. Następnie 1 stycznia  wygasa moratorium na eksmisje, co może skutkować masową falą eksmisji w pierwszej połowie 2021 roku. W tej chwili, według nowego raportu głównego ekonomisty Moody's Analytics, zadłużenie  najemców  mieszkań – czynsz i media -  to 70 miliardów dolarów.  W cieżkiej sytuacji są też właściciele domów. Część z nich spłacała pożyczki hipoteczne  dzięki wynajmowaniu części domu. Bez tych pieniędzy stracą domy.


Wiadomości z frontu walki z wi rusem


              Na wyspach Brytyjskich  z fanfarami ogłoszono V - Day. Pierwszą szczepioną była 91 letnia pani,  a drugim pan o nazwisku William Shakespeare. Propaganda napracowała się wyszukując tego pana, aby pierwszy dzień  festiwalu kłucia   był  zabawniejszy. Przy okazji tego PR festiwalu nie zabrakło premiera  Borysa Johnsona, który fotografował się i  gratulował bohaterom, zapytany przez Shakespeare, czy będzie następny śmiejąc się powiedział, że będzie jednym z ostatnich.
                Chyba B.J  miał rację. Dzień później już było mniej zabawnie, dwóch brytyjskich pracowników służby zdrowia  miało  gwałtowną reakcję alergiczną wkrótce po podaniu  szcze pionki – wysypka, duszności i gwałtowny spadek ciśnienia. Obecnie ich stan jest stabilny.  Brytyjska Agencja ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej wydała ostrzeżenie dla alergików .  

          Przy okazji znalazłam taką statystykę dotyczącą producenta. „ P został ukarany grzywnami  w wysokości ponad  4,7 miliarda dolarów od 2000 roku do dzisiaj  - za fałszywe informacje i badania, nielegalną lub niezatwierdzoną promocję, zagraniczne praktyki korupcyjne, a także ponad 103 miliony dolarów za „naruszenia bezpieczeństwa leków lub sprzętu medycznego” i ponad 34 miliony dolarów za „nielegalny lobing   i łapówki”.

           FDA regulator amerykański od  m.in. szcze pionek  jeszcze nie wydał licencji (9.12), ale publicznie zaaprobował  szcze pionkę  8 grudnia,  więc jest to kwestia kilku dni.  
Tego samego dnia  FDA poinformowało również, że 2 osoby  (w  III fazie badań?)  zmarły. W tej  fazie brało udział  170  osób.
Z podsumowania  spotkania FDA z producentem dowiadujemy się m.in;
             „Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były reakcje w miejscu wstrzyknięcia (84,1%), zmęczenie (62,9%), ból głowy (55,1%), ból mięśni (38,3%), dreszcze (31,9%), ból stawów (23,6%), gorączka (14,2);
                ciężkie działania niepożądane wystąpiły u 0,0% do 4,6% uczestników, występowały częściej po dawce 2 niż po dawce 1 i generalnie rzadziej występowały u uczestników w wieku 55 lat (≤ 2,8%) w porównaniu do młodszych uczestników (≤ <0,5%), bez znaczącej nierównowagi między grupami badania. Wśród  zdarzeń niepożądanych  odnotowano liczbową nierównowagę czterech przypadków porażenia Bella w grupie zaszczepionej w porównaniu z brakiem przypadków w grupie placebo, chociaż cztery przypadki w grupie grupa szczepień nie reprezentuje częstości wyższej niż oczekiwana w populacji ogólnej. Z wyjątkiem częstszej, ogólnie łagodnej do umiarkowanej reeakcji u uczestników w wieku <55 lat,  profil bezpieczeństwa był ogólnie podobny we wszystkich grupach wiekowych.”

               Skuteczność szczepionki w opanowaniu transmisji wirusa
. ” Wykazana wysoka skuteczność przeciwko objawowemu zakażeniu  może przełożyć się na ogólne zapobieganie przenoszeniu wirusa w populacjach o wystarczająco wysokim spożyciu szczepionek, chociaż możliwe jest, że jeśli skuteczność przeciwko bezobjawowemu zakażeniu była niższa niż skuteczność w przypadku objawowego zakażenia, bezobjawowe przypadki w połączeniu ze zmniejszonym noszeniem maseczek i niezachowaniu   dystansu społecznego  może skutkować znaczną ciągłą transmisją. Konieczne będą dodatkowe oceny, w tym dane z badań klinicznych i stosowania szczepionki po wydaniu pozwolenia, aby ocenić wpływ szczepionki na zapobieganie wydalaniu i przenoszeniu wirusa, w szczególności u osób z bezobjawową infekcją”
                Agencja FDA  lingo naukowe  przetłumaczyła na język potoczny i to jest najważniejsza informacja!  -   „ od szczepionek  nie oczekujemy  zapobiegania infekcjom, a jedynie modyfikowania objawów (u osób) zakażonych. Wszyscy oczekujemy skutecznych szczepionek, które zapobiegną poważnym chorobom w przypadku zakażenia. Trzy   protokoły  metodyki  badań szczepionek  - Mo , P zer i A Z,  nie wymagają zapobiegania poważnym chorobom, a zapobiegania  umiarkowanym objawom, które mogą być tak łagodne, jak kaszel  lub ból głowy.”       
 https://www.businesstoday.in/sectors/pharma/covid-19-vaccine-uk-watchdog-issues-allergy-warning-over-pfizer-jab/story/424379.html

                                    Komentarz do powyższych informacji
 
              Innymi słowy zapewnienia rządowych decydentów z  premierami, prezydentami etc. i  z ministrami zdrowia na czele, którzy trąbili od początku pan demii, że tylko szcze pionka powstrzyma zarazę,   okazało się  jednym  wielkim  picem!  Od  szcze  pionek  od początku nie oczekiwano  żadnego   zapobiegania zarażeniu, czyli  transmsji patogenu!
            Jaki jest w takim razie sens  szcze pienia? Jaki jest sens wprowadzania do komórek  miliardów ludzi kodu RNA wir usa, jeśli od tej niebezpiecznej i  niezbadanej procedury  nie oczekuje się nawet zatrzymania jego rozprzestrzenia?  Świat oszalał i to jest  zaraza tysiąckrotnie niebezpieczniejsza dla gatunku ludzkiego niż zaraza, z którą walczymy.
             Jak mam „umiarkowane objawy, kaszel i ból głowy”  to  biorę  syrop ziołowy, herbatę z sokiem malinowym lub z mniszka,  piję wywar z kości lub rosół z kurczaka z  czosnekiem,  witaminy itd. i do łóżka wypocić toksyny produkowane przez bakterie czy wirusy. W  każdym domu  była i pewnie jest  jakaś „procedura” na „zapobieganie” takim umiarkowanym objawom.  Czy  to jest  kołtuństwo?                

              W miarę jak rozpoczęto szczepienia na wyspach brytyjskich,  pojawiają się poważniejsze pytania, podsycające „konspiracyjny” sceptycyzm, bezpośrednio kwestionujący narrację, że szcze pionki zostały dokładnie i odpowiednio zbadane przed dopuszczeniem ich użycia, a odpowiedzi nie udzielają ani przedstawiciele producetów ani rządzący, ani  instytucje mające pieczę nad bezpieczeństwem zdrowia obywateli.  Nie szukją odpowiedzi także media mainstream. Scenariusz jest identyczny po obu stronach Atlantyku.  Masowe potępienie i ośmieszenie sceptyków, którzy  zadają niewygodne pytania.  Zamiast merytorycznych wyjaśnień i debaty, odpowiedzią  są epitety  – kołtuństwo, prawicowcy, faszyści a nawet słyszałam określenie ... bioterrorysci. Ten  ostatni epitet  definitywnie  przystaje do tych na drugim biegunie.

               Oficjalna ogłoszona  cenzura na krytykę polityki „pan demicznej” rządów w tym codziennych statystyk „zachorowawań” (które de facto są   pozytywnym wynikiem testu) i zgonów (które są liczbą wszystkich  zgonów, a nie zgonów na zarazę)  przez  Twittera, FB, Google włącznie z Bloggerem, YT, by wymienić najważniejsze i brak praktycznie miejsca na  głosy krytyczne.  A to  sprawia, że część obywateli   nie ufa ani producentom,  ani narracji rządowej, ani  ekspertom  rządowym. Nie trzeba być  epidemiologiem czy wirusologiem, ba  nie trzeba być nawet lekarzem, aby używając z zdrowego rozsądku dojść do wniosku, że te wszystkie informacje jakimi faszerują nas Kowalskich od marca nie trzymają się zwyczajnie kupy. Eksperci zmieniają radykalnie swoje „naukowe”  opinie z dnia na dzień w  zależności od zmiany oficjalnej narracji, potrzeb politycznych etc. Czy można się dziwić, że  teorie konspiracyjne  „wyrastają” jak grzyby po deszczu?
                Wystarczy zadać sobie trud zweryfikowania informacji jakimi nas faszerują, aby potwierdzić, że to  wielkie kłamstwo jest kontynuowane ze zdwojoną energią, kiedy szczepionki są gotowe, kupione i zapłacone. Unia  kupiła szczepionki dla wszystkich członków i rozdzieliła. Trzeba więc szczepić.  Beate Hartinger-Klein, austriacka minister, która 4 grudnia  przewodziła unijnej radzie ministrów zdrowia, napiętnowała Polaków, jako najbardziej szcze pion kowo sceptycznych po Bułgarach i Lotyszach.  bo  szcze pienia ochronne to jeden z najbardziej skutecznych środków przeciw chorobom, jakim dysponuje medycyna.  Tyle tylko, że akurat te  szczepionki te nie chronią przeciw chorobie jak wynika z oficjalnych dokumentów!  Pani Hartinger-Klein była niedoinformowana co do oczekiwań jakie postwili  szcze pionce producenci, a kupujący  je zaaprobowali, m. in. UE. W tym gremium była także ta pani, był także polski minister od zdrowia.  
              W dyskusji zostały  przywołałane  statystyki dotyczące skuteczności tych preparatów. Między innnymi była mowa o  raku szyjki macicy wywoływanego wi rusami HPV (jest ich kilkanaście).  „W UE co roku wykrywa się około 33 tys. przypadków raka szyjki macicy i odnotowuje około 15 tys. zgonów z powodu tej formy raka”.  

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/181209517-Polska-antyszczepionkowym-liderem-w-UE.html?fbclid=IwAR3xvXQJldH5rfY3rRuEfbtAw-d6HAKtRe3GTVLLG6XqDLAX5AI1WhNPW3c

               To nie był najlepszy przykład, aby przekonywać do szczepienia.
                Publikacja luty  2020. Korzyści i szkody wynikające ze szcze pionek przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV): przegląd systematyczny z meta-analizami danych z badań i  raportów z badań klinicznych. Lars Jørgensen,  Tom Jefferson, Peter C. Gøtzsche

                   „Po 4 latach obserwacji (tyle czasu trwały badania przed dopuszczeniem szcze pionek na kilka wi rusów HPV) szcze pionki przeciwko HPV zmniejszyły liczbę prekursorów raka związanych z HPV i procedur  leczenia, ale zwiększyły poważne zaburzenia układu nerwowego (analiza eksploracyjna) i ogólnie inne  szkody. Ponieważ uwzględnione badania miały głównie na celu ocenę korzyści i nie były odpowiednio zaprojektowane do oceny szkód, stopień, w jakim korzyści wynikające ze szczepionek przeciwko HPV przeważają nad szkodami, jest niejasny. Ograniczony dostęp do raportów z badań klinicznych (oceniano 24 z 50, które miały być oceniane)  i  danych z badań wraz z formularzami opisów przypadków uniemożliwił dokładną ocenę.  
https://systematicreviewsjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13643-019-0983-y

             Kiedy 21-letnia
córka państwa Tarsell zmarła niespodziewanie w 2008 r., wkrótce po otrzymaniu szczepionki Gardasil  HPV, rodzina obwiniała szczepionkę za tragedię i podjęła kroki, aby  pociągnąć do odpowiedzialności producenta szczepionek, firmę Merck. Dowiedzieli się, że ich córka zmarła z powodu arytmii wywołanej odpowiedzią autoimmunologiczną na szczepionkę HPV. Prawo chroni producentów szczepionek w USA przed pociągnięciem do odpowiedzialności za obrażenia spowodowane przez  szczepionki od 1986r, więc rodzina złożyła pozew przeciwko Sekretarzowi Zdrowia i Opieki Społecznej USA. Po wielu latach w sądzie rząd przyznał, że rodzina udowodniła, że Gardasil spowodował śmierć córki. Rodzina dostała odszkodowanie od... de facto podatników amerykańskich, a nie winowajcy.

                Strona
iternetowa kancelarii  prawniczej. „Być może słyszałeś, że szczepionka Gardasil przeciwko HPV jest  powiązana z licznymi skutkami ubocznymi. Coś, o czym możesz nie wiedzieć: według National Vaccine Information Centre setki osób zmarło po podaniu szczepionki Gardasil. Adwokaci z kancelarii Baum. Hedlund. Aristei & Goldman reprezentują osoby, które odniosły obrażenia po otrzymaniu szczepionki Gardasil. Jeśli Ty lub członek Twojej rodziny doświadczyłeś niepożądanej reakcji ze strony Gardasilu, możemy pomóc.”
                 Dodam,  że  kancelarie prawnicze specjalizujące się w uzyskiwaniu odszkodowań  za szkody z powodu działań szczepionek, leków i błędów lekarskich w USA,  biorą calkowite ryzyko finansowe prowadzenia sprawy – prowadzą sprawę pro bono do momentu wyniku – jeśli  wygrają dostają 30-40% od wygranej, jeśli przegrają dostają zero. A sprawa ciągnie się latami. Wielu prawników specjalizujących się w takich sprawach ma także wykształcenie medyczne. Czy prawnicy, to naiwniacy i  debile, którzy  pracują za darmo, bowiem ta   szczepionka  jest bezpieczna!    
https://www.baumhedlundlaw.com/prescription-drugs/gardasil-lawsuit/gardasil-deaths/            

I kilka ciekawostek;
                Estonia i WHO opracowali wspólnie elektroniczny certyfikat szczepienia
https://www.who.int/news-room/feature-stories/detail/estonia-and-who-to-jointly-develop-digital-vaccine-certificate-to-strengthen-covax
               Drugi etap wypłacania pomocy finansowej w USA : Demokraci proponują zwolnienie środków na pomoc dopiero po zaszczepieniu na COVID-19
https://www.usatoday.com/story/money/economy/2020/12/06/unemployment-benefits-coronavirus-covid-19-bill-no-stimulus-checks/3852130001/
               Sąd Apelacyjny w Lizbonie  orzekł tydzień czy dwa  temu, że namnażanie nie jest wiarygodnym naukowym testem przy wykrywaniu   najsławniejszego  współczesnego patogena.
Świat naukowy podniósł klangor  -  to potwarz dla nauki i nieodpowiedzialność sędziów. Co nielekarze mogą wiedzieć?  Wszcząć postępowanie dyscyplinarne;  i  nie słyszę, aby nasi juryści  stanęli w obronie niezawisłości sędziowskiej i niezależności sądu w Lizbonie.
               MHRA UK odpowiednik FDA ¬-  na początku listopada na swojej stronie internetowej ogłosiła przetarg -  Pilnie poszukiwane  oprogramowania do elektronicznego przetwarzania spodziewanej dużej liczby zgłoszeń niepożądanych  reakcji  na leki/szcze  pionki.
              Testy -   Wynalazca  metody namnażania DNA (Karry Mullis), za który to wynalazek dostał  nagrodę Nobla, przez lata (od momentu kiedy zaczęto ją stosować do wykrywania  HIV, co zniszczyło życie tysięcy osób, fałszywą diagnozą) apelował aby nie stosować tej metody do pseudonaukowych testów. Tutaj wypowiedź wynalazcy.
 https://www.bitchute.com/video/xybjDya9bMXn/
               Namnażanie DNA i RNA jest produkcyjną  techniką laboratoryjną -, zdolną do replikacji sekwencji DNA miliony i miliardy razy, a nie jako narzędzie diagnostyczne do wykrywania wirusów. Ale najważniejsze jest to, że  testy  stosowane do identyfikacji tzw. osób chorych  przypuszczalnie zakażonych wi rusem   nie mają złotego standardu, z którym można by je porównać. To jest  fundamentalna  kwestia.  Testy, aby określić ich  czułość  i specyficzność -  porównuje się  ze złotym standardem. Na przykład w przypadku testu ciążowego złotym standardem  jest  sama ciąża. Albo, gdybyśmy mieli nowy test na  zakażenie bakterią  gronkowca , to złotym standardem jest  posiew krwi,  znany i stosowany od  dziesięcioleci,  możemy  więc porównać ten nowy test ze starym.  
               W  przypadku omawianego wi rusa nie mamy  złotego standardu. W pierwszej kolejności wymagana jest  izolacja  wi rusa, ponieważ  musimy wiedzieć, skąd pochodzi RNA, dla którego kalibrowane są testy. Każdy wirusolog wie,   że oczyszczenie cząstek - czyli oddzielenie obiektu od wszystkiego innego, co nie jest tym obiektem jest niezbędne.  
Fenner. Medical Virology, 1986, s. 9
             Izolacja  jest niezbędnym warunkiem wstępnym do udowodnienia istnienia wirusa,  a tym samym do udowodnienia, że RNA z danej cząstki pochodzi z nowego wirusa. Metoda namnażania jest niezwykle czuła, co oznacza, że może wykryć nawet najmniejsze fragmenty DNA lub RNA - ale nie może określić, skąd te cząstki pochodzą. Należy to wcześniej ustalić.   https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html


  Załączam  cztery badania , na podstawie których świat domniema, że nieznany, nowy wi rus  jest przyczyną największej katastrofy i tragedii współczesnego świata, wraz z odpowiedziami na pytanie skierowane do badaczy przez dziennikarzy OffGuardian  – czy jako dowód, badacze  mogą  przedstawić zdjęcia  z mikroskopu elektronowego,  że w  ich eksperymentach in vitro pokazane są wyizolowane  wirusy?
1.  Leo L. M. Poon; Malik Peiris. “Emergence of a novel human coronavirus threatening human health” Nature Medicine, Marzec 2020
Odp: Malik Peiris, Maj 12, 2020 “Obraz przedstawia wirusa wyrastającego z zainfekowanej komórki. To nie jest oczyszczony wirus”

 2. Myung-Guk Han et al. “Identification of Coronavirus Isolated from a Patient in Korea with COVID-19”, Osong Public Health and Research Perspectives, luty 2020
Odp: Myung-Guk Han,  Maj 6, 2020 “Nie mogliśmy oszacować stopnia oczyszczenia, ponieważ nie oczyszczamy i nie koncentrujemy wirusa wyhodowanego w komórkach ”.

3. Wan Beom Park et al. “Virus Isolation from the First Patient with SARS-CoV-2 in Korea”, Journal of Korean Medical Science, February 24, 2020
Odp: Wan Beom Park, Marzec 19, 2020„Nie uzyskaliśmy mikrografu z mikroskopu elektronowego pokazującego stopień oczyszczenia”.

4.  Na Zhu et al., “A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China”, 2019, New England Journal of Medicine, February 20, 2020
Odp: Wenjie Tan, Marzec 18, 2020 „(Pokazujemy) obraz  cząstek wirusa w osadzie, a nie oczyszczonych”
        

              Gubernator Florydy
zażądał 4 grudnia  natychmiast od laboratoriów dokumentów wszystkich testów PCR wykonanych w tym stanie.  Przypomnę, że Gubernator Ron DeSantis zdaje się, że w sierpniu, po konsultacji z nieżależnymi ekspertami, przeprosił obywateli Florydy i zarządził natychmiastowe zniesienie wszelkich restrykcji, anulowanie wszystkich mandatów i kar administracyjnych i zwrócenie pieniędzy obywatelom, którzy je zapłacili.   
Liknk do dokumentu      https://twitter.com/DBrozeLiveFree/status/1335663105142091778
I  reakcja na Twitterze  https://twitter.com/BusyDrT/status/1335379460212678656

            Pani Little,  legalna prostytutka , pozywa stan Nevada, aby ponownie otworzył  domy publiczne. Burdel  „Rancho Zajączków”, w którym prcowała  jest  zamknięty od 17 marca, pomimo ponownego otwarcia innych firm mających  „bliskie kontakty” z klientami.
            Sąd w Nevadzie nakazał prokuratorowi generalnemu stanu odpowiedzieć na pozew Little w ciągu 30 dni.
            „Byłoby zrozumiałe, gdyby gubernator pozostawił wszystkie mające bliskie kontakty biznesowe zamknięte. Jednak fakt, że salony masażu, gabinety kosmetyczne, usługi towarzyskie i inne nieistotne interesy zostały ponownie otwarte, prowadzi Sąd do przekonania, że decyzja gubernatora o utrzymaniu zamknięcia burdeli,  to po prostu rażąca dyskryminacja legalnych prostytutek Nevady.”

https://www.yahoo.com/lifestyle/nevada-legal-brothels-closed-amid-pandemic-sex-worker-suing-153217382.html

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości