24 obserwujących
205 notek
199k odsłon
  404   0

Doniesienia z frontu V ... odc 3.

Gerd Altmann
Gerd Altmann

„A kłamstwo w rzeczywistości doprowadziło nas tak daleko od normalnego społeczeństwa, że nie można już nawet się zorientować; w gęstej, szarej mgle nie widać ani jednej kolumny ”. -Sołżenicyn „Archipelag Gułag.”   
                Na przełomie lutego i marca 2020 roku  świat jaki znaliśmy przestał istnieć.  Co się stało  w ciągu 10 miesięcy, że świat, a przede wszystkim cywilizacja łacińska zapadła w  obezwładniający strach i  apatię, straciła instynkt samozachowawczy,  zdrowy rozsądek, godność i odwagę. Dlaczego miliardy en masse nie podjęły i nie podejmują  jakichkolwiek działań przeciw  kolejnym szalonym i  absurdalnym  decyzjom  rządzących. Dlaczego  miliardy en masse przyglądają się biernie jak  krok po kroku tracą  kontrolę nad swoim życiem  i dają się usypiać   syrenim śpiewem propagandy  strachu. Dlaczego uwierzyliśmy,  że będzie dobrze bez ruszenia palcem w bucie.  Zaszczepimy się i wszystko będzie jak dawniej. Niestety  rzeczywistość nie potwierdza tej naiwnej i katastrofalnej dla ludzkości wiary.


Globalna  propaganda   pan*emii  skonstruowana została  na dwóch „założycielskich” -   mega-kłamstwach;


1.     Quasi- naukowych  testach PCR,  które są narzędziem utrzymywania światowej populacji w ciągłym   „trybie paniki” i paraliżującym  strachu.   PCR nie jest metodą diagnostyczną   z kilku powodów.

A.     Jest to laboratoryjne narzędzie „produkcyjne”, dzisiaj niezbędne do badań DNA,  namnażające  jego  ilość od kilku molekuł niemożliwych do zbadania, do ilości  umożliwiającej  przeprowadzanie  badań, produkcji np białek w bio-technologii, itp. Fałszywie pozytywne  wyniki w masowych testach PCR u osób bez objawów choroby,   służą  do  podsycania   pandemicznąej histerii,  przy zerowej korelacji  wyników testu z rzeczywistym  wskaźnikiem infekcji. Kary Mullis, wynalazca PCR, -  „ (..) Nie są  one przeznaczone do testów masowych, są zbyt czułe i fałszywie pozytywne wyniki  byłyby powszechne (...) test można wykorzystać do znalezienia prawie wszystkiego u każdego. (...)” I tak jest  zgodnie z przewidywaniami wynalazcy.Test w najlepszym przypadku wykrywa materiał genetyczny w*usa,  ale nie może określić, czy dana osoba jest chora i czy zaraża.
PCR, poprawnie wykonany  może służyć tylko do potwierdzenia clinicznej diagnozy, a nie być diagnozą.

  https://www.fda.gov/medical-devices/safety-communications/risk-false-results-curative-sars-cov-2-test-covid-19-fda-safety-communication?utm_source=CDRHTwitterD https://www.who.int/news/item/14-12-2020-who-information-notice-for-ivd-users

B.    Nie ma wypracowanego światowego standardu takiego testu. W użyciu jest  ich dziesiątki jeśli nie setki na całym świecie. Na specyfikę testów wpływają także poza nieprzydatnością do masowych testów diagnostcznych - biomolekularne błędy projektowe i stosowanie wysokich progów cykli namnażania. Np. test Corman – Drosten:  na którym opiera się większość testów w Eupopie i Ameryce Płn.  https://www.docdroid.com/w7hXHSE/wodarg-yeadon-ema-petition-pfizer-trial-final-01dec2020-en-unsigned-with-exhibits-pdf#page=8  Exhibit A i B
 
C.    Żaden  ze  stosowanych testów  nie był zbadany - zgodnie z przyjętymi w nauce standardami  i dopuszczony do stosowania w poszczególnych krajach  zgodnie z  oceną stosownego urzędu  na podstawie weryfikacji   wspomnianych badań, Testy zostały dopuszczone na podstawie przepisów analogicznych do przepisów EUA agencji FDA (zezwolenie na użycie w sytuacjach wyjątkowych).

D.    Brak standardu dla stosowanych testów, powoduje, że można łatwo manipulować wynikami testów (nieświadomie lub świadomie), w zależności od  zastosowanej ilości cykli namnażania. https://www.fda.gov/medical-devices/letters-health-care-providers/false-positive-results-bd-sars-cov-2-reagents-bd-max-system-letter-clinical-laboratory-staff-and


E.    W pobranych próbkach wymazów z gardla czy nosa   znajdują się m.in. miliardy fragmentów RNA i ich białek najprzeróżniejszych  wi*usów także  z rodziny coro*a, jest też nasze DNA.  Białka  różnych wi*usów mogą być  podobne (homologia), zdarza się też  podobieństwo między białkami ludzkimi i wi*usowymi (co jest ustalonym przez naukę  czynnikiem odporności wywołanej przez wi*usy lub szc * pionki).  Podobieństwa  białek  mogą dawać również fałszywe  pozytywne wyniki. https://principia-scientific.com/who-finally-admits-covid19-pcr-test-has-a-problem/


2.    Skoro testy PCR, dają - jak stwierdza oficjalnie CDA,  FDA i WHO od 60 do 90% fałszywych wyników, a ponadto przy wyniku pozytywnym nawet jeśli jest prawidłowy  nie rozróżniają ludzi zarażonych (chorych) od niezarażonych (zdrowych) to statystyki „zachorowań” nie odzwierciedlają faktycznej liczby chorych.  Stąd  na całym świecie statystyki „zachorowań” są zawyżane nawet ponad  90%.  A te wyniki  od 10 miesięcy  mają potwierdzać dzień w dzień pandemię. Co więcej  na  potrzeby tej i pewnie przyszłych pandemii (którymi jesteśmy już straszeni) osoby zdrowe z pozytywnym wynikiem PCR są zaliczane do chorych   „bezobjawowo”, co jest szaleństwem i absurdem, które nie ma potwierdzenia w nauce - epidemiologii i wirusologii. Człowiek jest chory na co*id tylko wtedy, kiedy  wi*usy dostaną się do jego  komórek i rozmnażają się, co objawia się symptomami charakterystycznymi dla zakażenia.  Tego  pseudonaukowego  bełkotu o zakażonych bezobjawowych, którzy roznoszą zarazę, a nawet są wśród nich „super-zakażacze” co to  „mają krew na rękach” -  nie potwierdzają  badania, m.in. badania megadaty  dr. Claire Craig i  badanie  niemal 10 milionów mieszkańców Wuhan w lipcu 2020. Nie znaleziono, ku zdziwieniu naukowców -  ani jednej osoby zakażonej i ca 300 osób tzw. bezobjawowych. Przez następne tygodnie przebadano ca 1200 osób, które miały styczność z tymi bezobjawowymi. Wynik - wszystki badane osoby stykające się z bezobjawowymi były zdrowe.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości