26 obserwujących
279 notek
256k odsłon
  321   2

Pewien wywiad w CNN – czy projekt COVID-19 to wielki przekręt

Z Internetu
Z Internetu
Opinie i przekonania na temat globalnego zasiania COVID-19. Prawda to jest czy oszustwo?

Już trzeci rok trwa przedstawienia zapasów wolnoamerykanki transmitowanymi przez media wszystkich maści... Na scenie stwór - chimera nazwany koronawirusem który znienacka atakuje i zabija głównych aktorów i ofiary przedstawienia którymi jest masa wystraszonych śmiertelnie nieszczęśników.

Koronawiruis obiecuje że pożre wszystko i wszystkich, nieszczęśni są w stanie zadać sobie jasno poytanie – „a może ON mnie oszczędzi...

Na temat COVIDa, jego odmian i pochodnych napisano już bardzo wiele, na Salonie wypowiadali się na koronawirusowe tematy - eksperci, starsi i młodsi ignoranci, baby z magla, wojskowi, masoni i cykliści... Ja też.

Wczoraj, przeczytałem na salonowej witrynie tytuł, a otem notkę z wieloma odniesieniami nie na temat, podpisany WP – niewątpliwie artykuł wciśnięty przez Redakcję, co od razu nadało mu charakteru bardzo opiniotwórczego. Dzisiaj ten temat podjęły Yahoo.news

Co dało się usłyszeć w poniedziałkowym wywiadzie przeprowadzonym przez znanego komentatora Rolfa Blitzera z Dyrektorem CDC Walensky z programie Good Morning America telewizji CNN?

75% of ‘COVID’ Deaths From People with Multiple Comorbidities, Says CDC Director

75% zgonów "COVID" to osoby wieloma chorobami współistniejącymi, mówi dyrektor CDC.

W czołówce artykułu o wywiadzie -"Czy Walensky zdyskredytowała nakazy szczepień?. '

Ponieważ prezydent Joe Biden nie jest w stanie powstrzymać rozwoju COVID-19, a liczba przypadków wzrasta do rekordowego poziomu, biurokracja zdrowotna zmieniła narrację, aby dokładnie pokazać, że większość zgonów występuje u ludzi niezdrowych.

"Przytłaczająca liczba zgonów, ponad 75%, wystąpiła u osób, które miały co najmniej cztery choroby współistniejące" - powiedziała dyrektor CDC Rochelle Walensky w wywiadzie dla ABC Good Morning America.

Ci, którzy sprzeciwiali się tyrańskiemu ograniczeniu COVID-19, od dwóch lat twierdzą, że poważne przypadki nie dotyczą zdrowych ludzi, ale powodują śmierć u osób starszych i osób z wcześniej istniejącymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca, otyłość i choroby serca.

Walensky przyznała również w wywiadzie dla Wolf Blitzer w CNN, że szczepienia na COVID-19 nie mogą "zapobiec transmisji".

Warto przypomnieć, że jeszcze 2019 roku Dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych Anthony Fauci powiedział w wywiadzie dla CNN z 2019 r., że w przypadkach masowych zarażeń ludzie powinni "unikać wszystkich paranoicznych aspektów" unikania chorób, takich jak noszenie maski, i "robić coś pozytywnego", jak ćwiczenia i dobre odżywianie.

Fauci udzielił tego wywiadu dla Bloomberg TV niecały rok przed COVID. Większość ludzi nigdy tego wywiadu nie widziała. Fauci wręcz śmiał się z pomysłu noszenia masek, aby powstrzymać się przed zarażeniem. Dlaczego teraz nie skupia się bardziej na zdrowym odżywianiu i innych zdrowych zachowaniach a zaleca noszenie masek? Co się zmieniło?

Zmieniło się to, że głównym celem zdrowia publicznego stało się obalenie prezydenta Trumpa, a "paranoiczne aspekty" – obwinianie za śmierć nieszczepionych i zdemaskowanych – wysunęły się na pierwszy plan.

Własne dane CDC od dawna wykazywały, na przebieg COVID-19 wpływa głównie stan zdrowia danej osoby, tj. czy wirus spowoduje ciężką chorobę i śmierć, czy będzie miał przebieg łagodny.

Od początku pandemii było to oczywiste, ale stało się to niewygodne, gdyż „biurokracja” chciała chronić publiczny wizerunek Bidena.

Po dwóch latach „radzenia sobie” z COVID-19 i dezinformacją rozpowszechnianą przez administrację Bidena, dr Fauci, CDC, WHO i inne,

Wydaje się, że obywatele, którzy poświęcili czas na studiowanie wyników badań, zamiast ślepo podążać za tym, co powiedzieli nam "eksperci rządowi", mieli rację.

Nigdy nie było potrzeby, aby cała populacja nosiła maski, schroniła się w domu, zachowywała dystans społeczny na zewnątrz lub poddawała się niebezpiecznym fałszywym szczepionkom.

Jedynymi, którzy byli naprawdę zagrożeni wirusem koronowym, byli ci, którzy cierpieli na kilka chorób współistniejących - które głównie obejmują osoby starsze.

Zostaliśmy okłamani przez tych w rządzie, którzy chcieli zwiększyć swoją władzę; przez tych w zawodzie medycznym, którzy złożyli przysięgę, że "najpierw nie wyrządzą krzywdy", ale nie chcieli stracić pieniędzy z dotacji, licencji i wygodnych pensji; przez organizacje zawodowe, które kłaniały się Chińczykom i innym urzędnikom państwowym, aby mogli zachować swoje finansowanie; oraz przez tak zwanych zawodowych dziennikarzy i ich sieci, które znajdują się w kieszeniach lewicy politycznej.

Było wiele epidemii wirusowe, które przychodziły i odchodziły – lokalnie, w kraju i na całym świecie – ale po raz pierwszy jakikolwiek rząd posunął się tak daleko, aby kontrolować nas rzekomo dla naszego własnego dobra. Może to sprawia, że być może ludzie wykonujący mandat rządzenia mają ukryte motywy, których nie chcą ujawnić. Nic dziwnego, że wciąż są tysiące, którzy nie chcą być szczepieni.

Powoli, ale pewnie wychodzi na jaw PRAWDZIWA PRAWDA, a kłamstwa są demaskowane. "Szczepionki" NIE działają i w rzeczywistości narażają tych, którzy byli jeszcze bardziej podatni na zarażenie się wirusem i jego wariantami.

Nigdy nie powinniśmy byli zamykać, izolować, dystansować się ani osłaniać się ekranami pleksi. Mielibyśmy w USA gospodarkę, która nadal by się rozwijała i kwitła. Trump mógł przezwyciężyć fałszywe głosy komputerowe i nadal być prężny.

Można przypuszczać że przeciw Trumpowi grali Bill Gates, Fauci i inni zbrodniczy masowi mordercy.


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale