16 obserwujących
237 notek
173k odsłony
  193   0

Insurrection Act of 1807

Jest to tzw. ustawa o powstaniu z 1807 roku, której uruchomienie doprowadziłoby do wprowadzenia stanu wojennego w całym kraju. Zgodnie z Konstytucją USA taki akt można wprowadzić w wyjątkowych sytuacjach takich jak:  konieczność stłumienia zamieszek, buntu lub powstania czyli zagrożenie bezpieczeństwa państwa.

Ustawa upoważnia prezydenta Stanów Zjednoczonych do rozmieszczenia wojsk USA i Gwardii Narodowej na terenie całego kraju.

W obecnej chwili oznaczałoby to odwołanie inauguracji prezydentury Bidena i pozostanie Trumpa na swoim stanowisku na czas nieokreślony, dopóki wszyscy wrogowie państwa nie zostaną aresztowani.

Dałoby to też możliwość zamknięcia wszystkich stacji telewizyjnych i mediów działających przeciw państwu.


Czy taka sytuacja już zaistniała?


Z wielu informacji jakie się pojawiają w mediach niezależnych wynika, że zaistniało zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA.

Sfałszowane wybory, na które istnieją niezaprzeczalne dowody, prowokacja na Kapitolu, której nitki prowadzą do Demokratów poprzez laptop Nancy Pelosi, uwikłanie elit państwa w zbrodniczy proceder pedofilii i handlu ludźmi, dowody na ingerencję obcych państw w wybory w USA, korupcyjne powiązania prezydenta elekta i jego rodziny z Chinami, wojsko chińskie u granic USA w Kanadzie i Meksyku, czy to nie są wystarczające powody, żeby bronić bezpieczeństwa państwa i jego mieszkańców? 

Przejęcie władzy przez ludzi uwikłanych w interesy korupcyjne z obcymi państwami, a także w zbrodnicze procedery pedofilii i handlu ludźmi, już niekryjących się ze swoimi poglądami rodem z komunistycznego piekła, zamierzających  poddać Amerykanów pandemicznej presji i terrorowi poprawności politycznej, gnębienie zwolenników prezydenta Trumpa, co już ma miejsce,  to obraz, którego Amerykanie przyzwyczajeni do swojej wolności nigdy nie zaakceptują. To rysująca się na horyzoncie wojna domowa, która zbierze swoje żniwo. To jest również zagrożenie bezpieczeństwa narodu.


Wydaje się więc, że istnieją przesłanki do uruchomienia Insurrection Act i zaprowadzenia porządku przy pomocy armii.

Jeśli ta armia stoi rzeczywiście na straży państwa a prezydent nie jest sam. W ciągu najbliższych trzech dni przekonamy się o tym.


WikiLeaks dokonał zrzutu wszystkich swoich plików online. Na długiej liście ujawnionych informacji są dane na temat zamachów na World Trade Center, e-maile Hillary Clinton, dokumenty Johna McCaina, informacje dotyczące strzelaniny w Las Vegas czy też list Steve'a Jobsa dotyczący HIV.

Są informacje dotyczące afery pedofilskiej „PizzaGate”, skandale z Afganistanu, Syrii, Iranu, dokumenty na temat Grupy Bilderberg, agentów CIA aresztowanych za gwałt oraz pandemii WHO.


Szturm na Kapitol według nowych informacji był wykonany przez Antifę i ruch Black Lives Matter. Stanowił więc element prowokacji, mającej na celu zdyskredytowanie Trumpa w oczach opinii publicznej.

Prawdopodobnie więc rozpoczął się wojskowy przewrót w USA a  Donald Trump inicjuje przepływ informacji na temat wszelkich afer w USA.https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-donald-trump-wlasnie-odtajni-wszystkie-skandale-w-waszyngtoniehttps://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jesli-donald-trump-podpisze-ustawe-o-powstaniu-wszystkie-amerykanskie-telewizje-znikna


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale