elena4.1 elena4.1
80
BLOG

A po referendum

elena4.1 elena4.1 Polityka Obserwuj notkę 0

będą nadrabiać straty dając mandaty za nic. Nieźle to sztab Hamki wymyślił.

elena4.1
O mnie elena4.1

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka