elena4.1 elena4.1
152
BLOG

Mój Boże! Skąd się tylu głupków na tym forum

elena4.1 elena4.1 Polityka Obserwuj notkę 1

bierze? Czyżby z naszym społeczeństwem było aż tak źle? Czy to ciemna strona tak dużo płaci, że dla pieniędzy demaskują swoją głupotę?

A tymczasem merytoryczni aż do kości goście są ukrywani, zwijani, eliminowani.

Nie mówię o sobie. Ja jestem zwinięta za nazwanie szmaty po imieniu.

elena4.1
O mnie elena4.1

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka