bierze? Czyżby z naszym społeczeństwem było aż tak źle? Czy to ciemna strona tak dużo płaci, że dla pieniędzy demaskują swoją głupotę?
A tymczasem merytoryczni aż do kości goście są ukrywani, zwijani, eliminowani.
Nie mówię o sobie. Ja jestem zwinięta za nazwanie szmaty po imieniu.



Komentarze
Pokaż komentarze (1)