90 obserwujących
3267 notek
1874k odsłony
  886   0

Lewicowi cyfrowi giganci próbują przejąć władzę nad światem

  Tu nie chodzi tylko o cenzurę i o same USA. Zaczęło się od blokady kont Donalda Trumpa na Twitterze {TUTAJ(link is external)} i Facebooku Okazało się nagle, że szef Facebooka, Zuckerberg jest potężniejszy od urzędującego prezydenta USA. Tłamszeni w serwisach społecznościowych konserwatyści przerzucili sie na Parlera. Lewicowi giganci podjęli natychmiastowa kontrakcję. Czytamy {TUTAJ(link is external)}:

  "Amazon wypowiedział w niedzielę swoją platformę internetową prawicowemu serwisowi społecznościowemu Parler. Wcześniej serwis usunęły ze swoich sklepów internetowych Apple i Google. Prezes Parlera John Matz przyznał, że aplikacja zostanie prawdopodobnie zamknięta na dłużej, niż pierwotnie przewidywano.

W związku z działaniem cyfrowych gigantów Parler stracił możliwości dalszego funkcjonowania. (...) CEO Parlera John Matze przekazał, że aplikacja zostanie prawdopodobnie zamknięta na dłużej, niż pierwotnie przewidywano. Poinformował też, że po tym, jak Amazon odmówił serwisowi dalszego dostępu do usług hostingu w chmurze AWS, firma szukała innych dostawców, jednak nie udało się z nikim porozumieć.

"Działanie Amazona, Google i Apple spowodowały, że większość pozostałych sprzedawców również zrezygnowała ze swojego wsparcia dla nas. A inni dostawcy, którzy mają wystarczająco dużo serwerów, aby nas obsłużyć, zamykają przed nami swoje drzwi. Mówią, że nie chcą z nami współpracować, jeśli Apple czy Google nie wyrażą na to zgody. Gdy uda się nam powrócić, niezwłocznie wszystkich o tym poinformujemy" - napisał, cytowany przez Bloomberg John Matze. Zastrzegł, że przerwa w działaniu serwisu może potrwać nawet tydzień.".

  Widać z tego wyraźnie, że lewicowi giganci chcą przejąć kontrolę nad CAŁYM INTERNETEM i sprawować w ten sposób władzę nad światem. O ich zamiarach świadczą też inne informacje. Oto wczoraj dowiedzieliśmy się, iż:

  "W piątek rano CNN ogłosiło, że pracuje nad usunięciem kanału Fox News z anteny i wyeliminowaniem tej firmy z rynku. Wielu prominentnych Demokratów, w tym urzędników, popiera te wysiłki. Pracownicy CNN skontaktowali się już z sześcioma głównymi operatorami telewizji kablowej w tym kraju, którzy przenoszą nasz sygnał do waszych domów. Naciskali na nich, aby odrzucili Fox News” – informuje dziennikarz Fox News Tucker Carlson." {TUTAJ(link is external)}".

  Lewica dąży więc do monopolu informacyjnego. Politycy wszelkiej maści mają do wyboru dwie możliwości - albo rozbiją wzmiankowane wyżej monopole informacyjne, albo staną się igraszką w ich rękach - demokratyczną fasadą bez znaczenia.

Lubię to! Skomentuj50 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura