84 obserwujących
3072 notki
1735k odsłon
971 odsłon

Jak PO potraktowała swych najzagorzalszych zwolenników?

Wykop Skomentuj16

  Po prostu ich obsrała.  Ścieki z Warszawy wypuszczane do Wisły od 28.08.2019 dotarły do Zatoki Gdańskiej.  Czytamy {TUTAJ}:


  "Bakterie coli w Wiśle i wodach Zatoki Gdańskiej od Stogów do Mikoszewa. Sanepid apeluje o unikanie kontaktu z wodą. Przekroczenie norm to efekt zrzutu ścieków do Wisły, po awarii kolektorów w Warszawie".


  Owa awaria to rezultat rządów PO w Warszawie.  Najpierw za prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz spartolono projekt i wykonawstwo kolektorów, a teraz, gdy one odmówiły posłuszeństwa, prezydent Trzaskowski popisuje się nieudolnością i arogancją.  Zamiast zajmować się ściekami - wolał zwiedzać wystawę buldogów.  Musiał interweniować rząd PiS, który zbudował awaryjny rurociąg.


  Ironią losu jest to, że gminy w rejonie Zatoki Gdańskiej to matecznik PO.  W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego zdecydowanie wygrała tam Koalicja Europejska {TUTAJ} [KE to PO + Nowoczesna + SLD].  Teraz mieszkańcy tych rejonów mogą na własnej skórze przekonać się, jakie są efekty rządów ich ukochanej partii.  Mam nadzieję, iż w październiku pójdą po rozum do głowy.

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka