Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
1991 notek
454k odsłony
163 odsłony

Samoobrona obywatelska

Wykop Skomentuj8
Spostrzegawczość jest potrzebna do przeżycia.
Patrzmy na Morawieckiego i jego ludzi, oni potrafią tylko robić zakazy i tak psują, co jest do zepsucia w kraju. Kto z kim wojuje? - rząd przeciw narodowi. Robią to perfidnie, udając patriotów, ale służąc obcym. Ich celem jest eksterminacja polskiego narodu.Teraz jest wojna, kto handluje ten żyje.
Trzeba się bronić, oto przykład wyjęty ze skrzynki pocztowej:

image

To drobny przykład metody, poza kontrolą rządu. Jak można to zoptymalizować?
Moja propozycja obejmuje: 1)komunikację między kontrahentami; 2)ewentualnie przedpłaty w kryptowalutach; 3)tablice ogłoszeniowe.

1. Do komunikacji

można używać komunikatorów: WhatsApp (kontrolowany), Signal (nieco mniej kontrolowany), WickrMe (podobnie jak Signal), Keybase (najlepiej z nich zabezpieczony). Ale te komunikatory i tak wymagają podania numeru swego telefonu (a telefony nie są bezpieczne -Pegasus itp.). Rządowi cyber-terroryści chcą nas kontrolować i atakować.

Ale ostatnio namierzyłem komunikator, który nie wymaga podania numeru telefonu ( nie musisz mieć karty SIM, ale musisz mieć połączenie WiFi). Ten komunikator Session opisałem wcześniej.

2. Przedpłaty

można realizować w kryptowalutach np. zaszytych w Keybase (StellarLumens), albo przez typowe portfele kryptowalutowe (jak Coinomi i wiele innych). W przyszłości rozwinę te tematy.

3. Tablice ogłoszeniowe

to  dowolne nośniki informacji dla szerokiej publiki. Można ją umieszczać wszędzie, np. w necie na blogach; aukcjach (które jeszcze działają); można doklejać do dowolnych innych treści, w sposób widoczny tylko dla grupy - może kiedyś to opiszę dokładniej.

Te 3 kanały powinny być tak organizowane, by zawsze istniała szybka wymienność narzędzi - co daje odporność na ataki państwowych cyberterrorystów.

Tymczasem tyle daję do przemyślenia i ewentualnej dyskusji.
Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka