Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
27 obserwujących
1952 notki
446k odsłon
84 odsłony

Niezależne spojrzenie na usługi państwa

Wykop Skomentuj


Żyjemy w tym polskim grajdole pod coraz mocniejszym batem rabusiów naszego majątku i nie dostrzegamy tego, co widzą ludzie z zewnątrz. Coś wydaje nam się normalne , ale takim nie jest na świecie. A różne certyfikowane przez reżim partie, zaczynają krzepnąć w nowym systemie i zabawiać się w dryblingi systemowe, bez zmiany systemu.

Oni wchodzą do kasyna i zaczynają w nim grać, zamiast wywrócić stoliki. Jakby nie wiedzieli w jaki sposób zorganizowane są wypłaty w każdym kasynie.
Przy okazji przyszło mi do głowy. Przedsiębiorcom powiem tak (powtórzę to później kilkukrotnie):

Szanuję wasze protesty i widzę w tym pewną wartość dla rozwoju świadomości ludu, ale namacalnych rezultatów nie będzie z tego.

Musicie zmienić reguły gry, przestać zasilać budżet i rozliczać się między sobą z pominięciem, budżetowych złodziei  - dopiero to ich ruszy. Bo żadna aktualna partia wam nie pomoże.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale