kungalu kungalu
250
BLOG

Graf u Jaruzelskiej - o twojej kasie rozmawiają

kungalu kungalu Gospodarka Obserwuj notkę 7





Graf ma dużo racji, ale pamiętajmy też, że strach ludzi napędza mu klientów, a w jego wypowiedziach nie ma przypadkowych stwierdzeń.

Twierdzenie, że wszyscy chcą naszej biedy? - no niekoniecznie. Oczywiście, jeżeli my sami pozwolimy, by rządziły nami kurwy polityczne, to znajdą się tacy, co wejdą nam na plecy. Ale jeżeli poukładamy się rozsądnie w państwie, by był realny rozwój gospodarczy (a nie tylko spektakl wskaźnikowy), to starczy również na wcześniej zakontraktowane emerytury i ochronę zdrowia. A będąc stabilnym politycznie państwem możemy być dobrym klientem dla np. towarów chińskich. A co możemy sprzedawać? -Żywność -znakomitej jakości i w dobrej cenie (szczególnie gdy ceny żywności rosną) - i możemy ją eksportować na cały świat.

Więc spokojnie, ale rozsądnie -koniecznie, bo nie ma już miejsca na głupotę polityków (złych polityków musimy zlikwidować - oni nas aktualnie likwidują - nie ma zabawy) !!!






kungalu
O mnie kungalu

Fabryka Prostych Rozwiązań                                                                       X                                                                       

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Gospodarka