Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
26 obserwujących
1591 notek
380k odsłon
238 odsłon

Jak się wzbogacić i nie zostać szmatą?

Wykop Skomentuj5Jakie mamy strategie wygrywające w Polsce i czym muszą być okupione? Faktem jest, że  najwięcej zarabiają u nas przymusowi pośrednicy (wsparci siłą państwa), a najmniej wytwórcy. Mówiąc o tych pośrednikach mówię o: bankach, urzędnikach, politykach, lobbystach wszelakich -mnożą się oni ponad miarę. To chore, bo tak się nie buduje dobrobytu, tak się go niszczy.

Ale jest jeszcze coś gorszego, bo od dziesięcioleci rządzą nami źli ludzie, z garbami dokonanych przestępstw, mordów i defraudacji. Oni musieli sobie stworzyć specyficzną swoją moralność, wg której, aby być bogatym trzeba zaakceptować to zło, które czynią oni i ich poprzednicy (ojcowie duchowi -filozofowie gułagowi). Dla tego każde następne pokolenie ma być uczone, że aby mieć sukces w Polsce, trzeba być na wskroś złym -to ich tajemnica wiary. To taki syndrom bolszewickiej władzy, wyrosłej na krzywdzie i krwi ludzi.

Chodziło by o to, aby nasze przyszłe pokolenia nie podążały taką ścieżką i będąc ostrożnymi wobec świata, mieli na ustach piękne uśmiechy (jakie można zobaczyć w lepszych państwach) - zamiast grymasów, pokrywających zło.

Dlatego musimy budować strategie wygrywające w Polsce, nie na ludzkiej krzywdzie i oszustwie państwowym, ale na uczciwej pracy, która daje bogactwo. Tego celu nie osiągną stare partie władzy okupacyjnej, to musi być władza od obywateli pochodząca i oparta na ludziach bez garbów uwikłania w zło. To muszą stworzyć ludzie młodzi, na których obce mocarstwa nie mają jeszcze haków, by nimi manipulować, niszcząc Polskę.

Zatem w tej chorej ordynacji wyborczej, budującej gangi polityczne, wybierzmy mimo wszystko ugrupowania, które się jednoczą w szczytnej idei wspólnego dobra dla Polaków. Starej recydywy nie wybierajmy, bo zrobimy sobie gorzej.

Konfederacja wykonała olbrzymi wysiłek, ku realizacji wspólnych wartości Polaków. Wielu samców alfa, stłumiło tam swoje ego, bo chcą realizować wyższe wartości niż ich ego - rozumieją taką potrzebę. I tacy ludzie dają Polakom nową nadzieję na poprawę. Więc i my zwykli obywatele, też powinniśmy się wykazać świadomością i właściwą decyzją wyborczą. A wtedy Polsce się polepszy, oni pozwolą Polakom bogacić się, w sposób zapewniający dumę ze swego bogactwa.Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka