Blog
Ludzie myślcie, to nie boli
eska
eska zapluty karzeł reakcji
278 obserwujących 1631 notek 3688395 odsłon
eska, 30 czerwca 2017 r.

„Dopadł mnie” sędzia Łączewski!

6111 159 0 A A A

Wcale nie żartuję, wczoraj późnym popołudniem dostałam wezwanie na policję na dziś rano, na przesłuchanie w charakterze świadka w sprawie karnej. Pół nocy zachodziłam w głowę, o co chodzi. No i się dowiedziałam > otóż  jesienią ubiegłego roku ktoś, rzekomo z mojego adresu IP, wpisał dość nieładny komentarz na temat sędziego Łączewskiego i jego środowiska na portalu „WPolityce”.  Sęk w tym, że to nie ja to wpisałam, podpisane było jakimś nieznanym mi  nickiem, a poza tym co ma do tego kodeks karny?

Swoje opinie o środowisku sędziowskim zamieszczam na własnych blogach albo pod własnym nickiem, o czym wszyscy wiedzą. Niestety, komentarze na portalu „WPolityce” czasem zamieszcza mój ślubny, choć twierdzi, że tego akurat komentarza też nie pisał. Więc o co chodzi?
Ano o to (jak podejrzewam), że jest prawdopodobnie prowadzona na dużą skalę akcja sprawdzania wszystkich, którzy się źle kiedykolwiek wyrazili o sędzim Łączewskim - pod pretekstem szukania sprawców rzekomego uszkodzenia jego samochodu (sic!). 

Idę o zakład, że gdyby to dotyczyło jakiejś nieznanej osoby (a wszyscy wiemy, że komentarze bywają naprawdę wredne, ten akurat okazał się być łagodny jak na obecne zachowania w necie), to nic by nie było. Tyle, że przy okazji akcji sprawdzania adresów wyszło na to, że jeden IP pasuje do niejakiej Kubicy Ewy, czyli eski, bo na mnie jest zarejestrowany telefon i przypisana do niego neostrada.

Oczywiście zgodnie z prawdą powiedziałam, że nie mam o niczym pojęcia i poproszę skan z tego wpisu. Oczywiście żadnego skanu nie było. Niemniej wcale się nie zdziwię, jeśli w następnym etapie przyjdą nam zarekwirować komputery i uniemożliwią normalną pracę zawodową i kontakt ze światem. Za chwilę może się okazać, że jesteśmy podejrzani o to, że tu, nad czeską granicą i spod lasu kierujemy jakimś strasznym spiskiem przeciwko sędziemu Łączewskiemu i jego kolegom.  
Tak wygląda wolność słowa w praktyce w wydaniu dzisiejszej opozycji – to tak przy okazji, do wiadomości pana ministra Ziobry na temat pracy jego prokuratorów.

W każdym razie jakby co, to już o tym wszystkich informuję - wzywanie mnie na świadka w sprawie jakiegoś uszkodzenia mienia w Warszawie z powodu jednego złośliwego komentarza, napisanego rzekomo z mojego adresu IP to jest zwyczajne nękanie i to wcale nie przypadkowe, do tego wezwali mnie na ósmą rano z dnia na dzień, bo podobno sprawa nie cierpiąca zwłoki!

Niniejszym informuje uprzejmie samego zainteresowanego, czyli pana sędziego Łączewskiego, że jak mnie nie zostawi w spokoju, to złożę doniesienie o celowym  nękaniu z powodów politycznych.  SB sobie ze mną nie poradziło przez dziesięć lat (co można sprawdzić w IPN) - więc niech pan sędzia się zastanowi. A najlepiej niech popyta – choćby pana europosła Buzka – czy warto....

Opublikowano: 30.06.2017 11:05.
Autor: eska
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image web tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @JaPolonus Nie odpowiadam na prowokacje kreatur, które mnie obrażają na innych blogach....
  • @biedronka Dobrze zrozumiałaś :)
  • To własnie miałam na myśli. Tak to jeszcze działa w najmniejszych gminach, np. moja wioska ma...

Tematy w dziale Społeczeństwo