287 obserwujących
1723 notki
7342k odsłony
4008 odsłon

Pan Putin się wzruszył....

Wykop Skomentuj123

image

 

Pan Putin się wzruszył, prawie że łzy miał w oczach. 


A czymże, ach, czym? image
Ano tym, że bohaterscy radzieccy frontowcy mają swój pomnik w Izraelu >

A w tej podłej Polsce to pomniki bohaterskiej Armii Czerwonej są rozbierane!!! A przecież ta armia wyzwalała Żydów z nazistowskich obozów śmierci! No fakt...

Bohaterscy żołnierze radzieccy wyzwolili Polskę z rąk polskich nazistów, oswobodzili Żydów mordowanych przez Polaków, przywieźli tu porządny, sowiecki rząd, który polskich nazistów ścigał i zabijał - a teraz te Polaczki znowu podniosły łby!  Dlatego trzeba im przypomnieć, kto tu jest prawdziwym winowajcą wszelkiego nieszczęścia. Trzeba ich przydusić i uspokoić, zanim znowu wywołają wojnę, jak w 1939-tym. 

Że co? Że to paranoja?
Taka jest oficjalna narracja, suflowana także w Polsce przez całe rzesze kłamców i oszczerców.
A na dowód mamy wszak torcik z PrincePolo spod Wodzisławia!

---------------------------------------------------------------------------

Przyznam szczerze, że to wszystko razem to już  jest tak żałosna hucpa, że właściwie nie wiadomo, z której strony się do tego zabrać. Sęk w tym, niestety, że nasza władza, także ta obecna, dalej nieustannie coś z tym Izraelem kombinuje, a my nic o tym nie wiemy.
Teraz nagle wyłażą jakieś szczątki informacji i staje się jasne, że szanowanie „żydowskiej wrażliwości” właśnie nam wychodzi bokiem. No i mamy na dodatek ten nieszczęsny JUST S. 447, czyli żądanie odszkodowania za przejęte mienie pożydowskie, tyle  że akurat w tym wypadku to nam mogą „naskoczyć”. Albowiem:

1. Wszystko, co było w Polsce własnością gmin żydowskich, zostało dawno zwrócone.

2. Wszystko, w stosunku do czego znajdują się prawowici spadkobiercy, jest zwracane w normalnym trybie, choć zgodnie z porozumieniem z dnia 16 lipca 1960 r. pomiędzy USA a PRL – nie powinno to dotyczyć obywateli amerykańskich. Zgodnie z tym porozumieniem za wszystkie roszczenia amerykańskich obywateli i ich spadkobierców odpowiada obecnie rząd Stanów Zjednoczonych. Podobne porozumienia PRL zawarł z wieloma innymi krajami i wypłacił nawet pieniądze.

3. To Niemcy przejmowali formalnie jako państwo własność żydowską w czasie okupacji. Polski wtedy NIE BYŁO!

4. Zgodnie z powojennymi ustaleniami cały majątek niemiecki na ziemiach polskich i przyznanych Polsce przepadał na rzecz państwa polskiego.

Z powyższego wynika, że wydarcie nam kasy na podstawie tego JUST 447  wcale nie będzie takie proste. Dlatego mamy padgatowkę (jak mówią Rosjanie) i sprawdzenie bojem.
W tej sytuacji warto bacznie obserwować, kto wśród naszej władzy i jej ulubieńców jakie ruchy wykonuje, można się będzie wiele dowiedzieć – nie o naszych przeciwnikach, tylko o nas samych.
I dlatego potrzebny jest nacisk społeczny, ale – uwaga - bez zadymy i antysemityzmu! Czyli fakty, fakty i jeszcze raz fakty, zero obrażania, wyzwisk itp. Zero zadym i awantur publicznych, za to maksymalnie dużo informacji.
Jak pisał Polfic, to nie PiS wygrał wybory w 2015, tylko MUR ludzi dobrej woli. Ten MUR znowu musi stanąć do odpowiedzialnej walki o swoje, to my musimy to wygrać, nie ma innego wyjścia.
Poziom ostatniej zadymy politycznej wskazuje na dość rozpaczliwe ruchy po stronie Izraela (ale także Rosji i Niemiec), wygląda na to, że mamy spore szanse. Poza tym i tak nie mamy innego wyjścia, więc nie ma się co rozczulać, trzeba walić prawdę, zwłaszcza na zewnątrz - i patrzeć na ręce naszej władzy. 


Wykop Skomentuj123
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka