kweik.pl
kweik.pl
Eternity Eternity
188
BLOG

Prezydent Andrzej Duda i Wołodymyr Zełenski przemawiają w ONZ

Eternity Eternity Prezydent Obserwuj temat Obserwuj notkę 7

https://media.un.org/en/asset/k1n/k1nc66erla

Podsumowanie:

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wygłasza przemówienie podczas debaty generalnej 78. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ (Nowy Jork, 19-23 i 26 września 2023 r.).

Czas: 25 min.

Można przełączyć z boku z lewej strony na j. polski, jeśli ktoś nie rozumie...

https://media.un.org/en/asset/k1n/k1nc66erla?kalturaStartTime=107

Jego Ekscelencja Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, przemawia podczas debaty generalnej 78. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych (Nowy Jork, 19-26 września 2023 r.).

Prezydent Andrzej Duda o Ukrainie:

"Mówi się, że tonący brzytwy się chwyta i rzeczywiście tonący chwyta się wszystkiego, czego się da ... musimy tak działać, żeby się obronić"

ONZ ewoluowała przez lata, aby dotrzymać kroku szybko zmieniającemu się światu.

Jedna rzecz pozostała jednak niezmienna: nadal jest to jedyne miejsce na Ziemi, w którym wszystkie narody świata mogą się gromadzić, omawiać wspólne problemy i znajdować wspólne rozwiązania, które przynoszą korzyści całej ludzkości.

1227 view

@fredsimchawang6327

Więc tutaj widzimy prawdziwą charyzmę i osobiste zaangażowanie w przemówienie, którego niestety brakowało w wystąpieniu prezydenta Joe Bidena dziś rano. Wyrażam uznanie dla prezydenta Andrzeja Dudy za oddanie hołdu ofiarom Holokaustu, w którym zamordowano 5,99 miliona Żydów. Polska dokłada wszelkich starań, aby utrzymać miejsca Holokaustu w nienagannym stanie, aby ofiary mogły zostać uhonorowane. Dziękuję bardzo i życzę miłego dnia ????????????????????????????????

 Zelenskyy addresses U.N. General Assembly
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wystąpił we wtorek przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ, wzywając do zjednoczenia się przeciwko Rosji. Po przemówieniu Zełenskiego, korespondent zagraniczny CBS News Imtiaz Tyab omówił uwagi z Kijowa.

Cyt:

Prezydent Zelenski na forum ONZ o m.in. Polsce:

To niepokojące, że niektórzy w Europie, niektórzy nasi przyjaciele w Europie, wykorzystują naszą solidarność dla własnych politycznych gierek, inscenizując jakiś thriller w sprawie naszych zbóż. Wydawać się może, że oni działają samodzielnie, w rzeczywistości działają na rzecz Moskwy.

@janetbeebe6578

43 minuty temu

Cholera, spójrz, jak dramatycznie poprawił się jego angielski. Niesamowity człowiek.

Jest niezwykły i mam tylko szacunek i podziw dla tego niesamowitego człowieka. Historia zapamięta tego człowieka i jego współczucie dla swojego narodu i świata.


Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka