danz danz
28
BLOG

Nasz człowiek w Warszawie.

danz danz Polityka Obserwuj notkę 3

 

Jak informują rosyjskie media "nasz człowiek z Warsziawy" przybył złożyć POkłon carowi Putinowi.  Jak na namiestnika przystało został ciepło przyjęty przez władów Kremla.

"Eksperci oczekują, że wizyta, jeśli nie stanie się przełomem w polsko-rosyjskich stosunkach, które za czasów konserwatywno-prawicowej koalicji w Warszawie sięgnęły absolutnego zera, to pomoże choć trochę je aktywować".

Jak informuje rosyjski portal internetowy.

Panie i panowie Poliaki, wszystko na dobrej drodze, żeby był PRZEŁOM.

"teraz nie jest dobry czas na rozmowy i kompromisy".

 "Myślę, że w trakcie rozmów Tuska w Moskwie zostanie znalezione kompromisowe rozwiązanie: my nie będziemy wprowadzać sankcji w reakcji na budowę tarczy, a Polska nie będzie torpedować budowy gazociągu po dnie Bałtyku" - powiedział gazecie.ru Władymir Putnik, szef Centrum Badań Europejskich IMEMO.

http://www.dziennik.pl/polityka/article121268/Rosjanie_o_Tusku_Nasz_czlowiek_w_Warszawie.html

Oby wszystkim lepiej się żyło.  A zwłaszcza rosyjskim służbom.

danz
O mnie danz

Gardzę: "czlekami honoru", sb-ekami, tchórzami, hipokrytami i dziennikarzami z GW i "spólki". Nie znosze manipulatorów, klamców, oszustów i ludzi "michnikopodobnych". Nie uważam się za "ynteligenta" ponieważ nie czytam pisemek "wykształciuchów".

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (3)

Inne tematy w dziale Polityka