Impresje Ignoranta
Mądrość to nie wiedza, proszę Pań i Panów! Znam głupich profesorów, jak i mądrych furmanów!
0 obserwujących
177 notek
25k odsłon
  79   1

Ble, ble, ble!

W bojach na argumenty, obie strony starają się udowodnić swe racje i ze statystyk i wypowiedzi "ekspertów" oraz ekspertów, wybierają co smakowitsze kąski. Póki co zwolennicy kłucia dominują, ale, ale, ich narracja coraz bardziej trzeszczy! Statystyki dzienne są dla nich coraz bardziej okrutne, ale nawałnica medialna nie ustanie, lawina się nie zatrzyma, bo beneficjenci z wielką, coraz większą forsą, mają zbyt wiele do stracenia, więc chwilo trwaj! Co stać się musi, aby przerwać szaleństwo? Spektakularna odmiana w stanie zdrowia wyszczepionych!

Kolejny cytat, kolejny argument, trafia do przekonanych, podatnych na medialny łomot, nie wzruszy!

Dr Pascal Sacre, słynny Belg specjalizujący się w intensywnej terapii, powiedział, że proces RT-PCR był nadużywany i stosowany jako usilna i celowa strategia mająca na celu stworzenie pozorów pandemii w oparciu o fałszywe wyniki testów, a nie rzeczywiste przypadki Covid, w celu naruszenia praw konstytucyjnych i praw człowieka.

https://www.bibula.com/?p=130216

No i jeszcze "w temacie zejść współistniejących".

Z kolei dr Basiukiewicz odniósł się do przekazanych w środę nowych danych Ministerstwa Zdrowia dotyczących liczby zakażeń oraz zgonów. Zgodnie z nimi odnotowano 15 571 nowych przypadków koronawirusa i 794 zgonów.

– Sama liczba 700 niewiele nam mówi, bo nie wiemy ile z tych zgonów było spowodowanych koronawirusem, a ile innymi czynnikami. Bardzo trudno jest odseparować fakcję zgonów spowodowanych ściśle przez COVID-19 od reszty. Mamy bardzo niewiarygodne dane i nie potrafimy się nimi posługiwać – stwierdził.

https://dorzeczy.pl/opinie/245734/dr-basiukiewicz-musimy-zmienic-podejscie-do-kwarantanny.html

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale