35 obserwujących
1899 notek
1283k odsłony
  1875   0

WOŚP to najpiękniejsze oblicze Polski

image

Po raz 29 WOŚP grała na rzecz pomocy dzieciom chorującym na dolegliwości laryngologiczne. W chwili pisania tej notki zebrano już ok. 140 milionów złotych.

To wielki sukces solidarnościowy Polaków ufających Jurkowi Owsiakowi, że pieniądze ze zbiórki WOŚP trafią dokładnie na deklarowany cel , a nie gdzie indziej.

Niechęć do Owsiaka obecnej władzy państwowej /bo samorządowa go wspiera/ i dużej części katolickiego kleru bierze się z zazdrości o to zaufanie. Nie miejsce tutaj na wyspecyfikowanie rozrzutności władzy w gospodarowaniu pieniędzmi budżetowymi /podatników/ oraz składek wiernych dla kombinatu medialnego o. Tadeusza Rydzyka w Toruniu jest punktem odniesienia wobec zaufania dla WOŚP.

Cześć i chwała Owsiakowi i jego sztabowi, a przede wszystkim tysiącom wolontariuszy Orkiestry ofiarnie finalizującym zbiórki w zimnej pogodzie stycznia.

W zestawieniu z bulwersującą postawą polskiej policji wobec pokojowych marszów kobiet /często w rytmie tanecznym/ WOŚP pokazuje tę piękniejszą „twarz” Polski tak pozytywnie podziwianą na świecie.

Dziękujemy!

Lubię to! Skomentuj128 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo