Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
431 notek
588k odsłon
  1779   0

"Czy było słychać ?"

M.Kidawa-Błońska w Pucku wita się z grupa aktywistów...
M.Kidawa-Błońska w Pucku wita się z grupa aktywistów...

z takim pytaniem zwróciła się grupa działaczy KOD  ( samochody z rejestracjami warszawskimi  ) -  aktywnie zakłócająca gwizdami, okrzykami przemówienie prezydenta RP na uroczystościach państwowych  ( tak jeździli za nim na kolejne odsłony tej uroczystości ) ) w Pucku oraz  innych miejscowościach na Kaszubach z okazji 100 rocznicy symbolicznych zaślubin Polski z Bałtykiem ( aktu zaślubin dokonał generał Józef Haller ) - do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ( tu jako wicemarszałek Sejmu, ale także jako kontrkandydatka obecnego prezydenta w tegorocznych wyborach na urząd prezydenta RP ) , uczestniczącej w tej samej uroczystości, której krzyki ne przeszkadzał ,a wręcz przeciwnie, bo rozanielona , wylewnie i gorąco przywitała się z grupą, która praktycznie zbrukała  tę uroczystość.
    Trzeba wyznać, że takie zachowanie totalnej opozycji wraz działaczami KOD nie dają żadnych podstaw do tego, że obecnie rozpoczęta kampania na urząd prezydenta RP będzie przebiegała w miarę sensownym, spokojnym i merytorycznym wymiarze, ale o tym większość rozsądnych i naprawdę kumatych  PT internautów wie już od dawna. Dziw bierze, że główna oponentka Andrzeja Dudy w wyścigu do prezydenckiego fotela ten raport grupy zakłócającej uroczystości przyjęła z wyraźnym uczuciem zadowolenia oraz nieukrywanej aprobaty, a także o dziwo wylewnymi powitaniami  ( czyżby byli w tej grupie aktywistów także działacze KO ? ;-)) - sic!
    Teraz tylko przemknęła mi myśl, jak ona Małgorzata Kidawa-Błońska wybrnęłaby z sytuacji gdyby tak kiedyś wyszło, że zamieniłaby się rolami z Andrzejem Dudą , który jednak dobrnął do końca uroczystości ( choć na pewno nie było mu łatwo i przyjemnie ) , ciekawe jak sprostałaby ( a sprostałaby, bo ja szczerze wątpię, raczej antycypowałbym rejteradę ) takiemu wyzwaniu , bez promptera, z totalną pustką w głowie i na dodatek pełną błędnych fleksji, lapsusów, nie wspominając o poprawnej składni ;-)

Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka