Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
238 notek
231k odsłon
364 odsłony

Veni, vidi, et defectum.

Wykop Skomentuj11

Ukułem nową sentencję adekwatną dla naszego irytującego historyka z Sopotu, brzmi  jak w temacie "Veni, vidi, et defectum" , która w żaden sposób nie nawiązuje do maksymy Gajusza Juliusza Cezara :-), a wręcz przeciwnie.

Nie wiem czy się cieszyć z zaangażowania Donalda Tuska w obecną prezydencką kampanię w RP ? Już z pierwszych deklaracji Donalda Tuska wynika, że z merytorycznym przekazem nie ma ona ( kampania  ) nic wspólnego.

Może i dobrze , że kolejny raz Polacy będą mieli sposobność oceny tego irytującego historyka (nie mylić z blogerem irytującym historykiem o takim nicku na You tube, bo to zupełnie inna klasa abstrakcji ) i zobaczyć go w akcji jak judzi, knuje, konfabuluje jednym słowem wpisuje się w obecną hejterską, fejkową kampanię totalnej pozycji.  Można jedynie przypomnieć jak Donald Tusk już po zwycięstwie Borisa Johnsona i ostatecznym przegłosowaniu wyjścia UK z EU judził  i odwoływał się do Szkotów, że serdecznie powitałby Szkocję w strukturach EU,  jednocześnie rozsierdzając tą deklaracją  Brytyjczyków. Ten irytujący polityk tak już funkcjonuje, nie posiada za grosz cech koncyliacyjnych, swego rodzaju ugodowych predyspozycji , lubi obrażać, dezawuować w zawoalowanym stylu.

Donald Tusk nie wyciąga, żadnych wniosków, a powinien pamiętać , że ten styl nie przyniósł wymiernych sukcesów dla wspieranej KO, ani nie zatrzymał UK w strukturach EU. Zatem liczę na to , że podobnie odniesie  skutek odwrotny do zamierzonego i nie będzie on przysparzać nowych zwolenników dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a wręcz przeciwnie ta deklaracja poparcia Donalda Tuska dla  Małgorzaty Kidawy-Błońskiej będzie przysłowiowym pocałunkiem capo di tutti capi...

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka