Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
24 obserwujących
295 notek
338k odsłon
6462 odsłony

Piotr Jedliński demaskuje kłamstwa Gazety Wyborczej

Założycielka Radia Nowy swiat Magdalena Jethon
Założycielka Radia Nowy swiat Magdalena Jethon
Wykop Skomentuj76

precyzyjnie w artykule Wojciech Czuchnowskiego ( to nazwisko często się przejawia w takich sytuacjach )


        Przytaczam mocny wpis Piotra Jedlińskiego, który nie owijając  w bawełnę oznajmia:
""Jak widać, pani Magda Jethon, która przeniosła do nas wszystkie NAJGORSZE wzorce Trójki, ufna w swoją umiejętność mataczenia, które do tej pory było tolerowane, wiedząc, jak bardzo mi zależy na Radiu Nowy Świat, była pewna, że nawet widząc tak bezczelne kłamstwo, obciążające mnie w pełni za sytuację, zamknę pysk"       

        Wspaniały projekt Radia Nowy Świat , które siedzibę ma nomen omen" niedaleko Krytyki Politycznej ( założonej przez lewicującego chłopca  z Jelonek  -  Sławomira  Sierakowskiego ) jeszcze się na dobre nie rozkręcił , a już ma piach w trybach ;-)
Kto tym piachem w tryby sypnął ? Zdaje się, że Piotr Jedliński , który nie chciał zamknąć pyska ( za co mu chwała ) , był nieprzejednany w swym stanowisku w stosunku do wynoszenia pod niebiosa Michała Sz. , niebinarnego ze względu na płeć  młodzieńca, precyzyjnie zwykłego łobuza i chuligana, który za parawanem ideologii LBGT+QWERTY próbuje uniknąć kary za dokonane chuligańskie występki.   

        Ad rem, dzięki Piotrowi Jedlińskiemu ( chyba dobrze się stało ) poznajemy od kuchni to środowisko tworzące ten medialny projekt "Radio Nowy Świat" , ale i po raz kolejny hipokryzję , by nie nazwać tego dosadniej , po prostu kłamstwa Wojciecha Czuchnowskiego na łamach GW.

Otóż w dzisiejszej Gazecie Wyborczej ujrzał światło artykuł W.Czuchnowskiego, w którym cytowano M.Jethon, ze Piotr Jedliński wcale nie był zmuszany do odejścia z radia , wręcz na odwrót twierdziła Jethon , jak tylko złożył rezygnację , nakłanialiśmy go by ją wycofał.Tego już Piotr Jedliński nie mógł zdzierżyć i oznajmił na Facebooku:


"Dosyć. Ta wypowiedź, to bezczelne kłamstwo, mające najwyraźniej zdjąć jakąkolwiek odpowiedzialność z osób, które wymusiły na mnie dymisję" – opublikował ponadto  fragment maila, otrzymanego od Jerzego Sosnowskiego:
"Ale dla wizerunku RNŚ, dla ucięcia wątpliwości patronów i dla zamknięcia ust nieżyczliwym krytykom byłoby wg mnie optymalne, żebyś, Piotrze, nie obrażając się na nas, tylko rozumiejąc delikatną sytuację całego przedsięwzięcia, podał się do dymisji... "

Tak oto szanowni PT internauci wygląda Nowy ( wspaniały) Świat  stworzony przez dziennikarzy ( przez duże D ), ludzi o wysokiej kulturze ( przez duże K ) , Ci , którzy nie dokonali rejterady i zostali na Myśliwieckiej , po tym wszystkim już sobie zapewne nie plują w brodę ;-)

Wykop Skomentuj76
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura