Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
402 notki
543k odsłony
  2907   0

Maria Nurowska przemówiła znowu językiem miłości.

Maria Nurowska z krzpiacym przekazazem w dobie SARS-COV2
Maria Nurowska z krzpiacym przekazazem w dobie SARS-COV2

                  Ponieważ mam w swych notach cykl takich, które traktują te "znamienitą" ,"poczytną" pisarkę czuję się w obowiązku pochylić nad kolejnym "poruszającym , głębokim i refleksyjnym  wyznaniem poświęconym naszemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie , zapewne z aplauzem przyjętym w entourage'u naszego " wspaniałego establishmentu" ;-)

                 Pani Maria w swym wpisie na medium społecznościowym  FB użyła do krytyki obecnego prezydenta RP "wysublimowanego" i emocjonalnego  przekazu, ale jak zwykle w swej niewybrednej retoryce.. Proszę zwrócić uwagę na poniższą próbkę tych umiejętności pisarki:

"Teraz będę klęła, bo nie da się inaczej. Ku..wa mać! To ten pi…lony Duda odmawia pomocy ze strony Niemiec i ofiaruje się z NASZĄ pomocą! Ilu Polaków umarło sk…synu, dlatego, że nie przyjąłeś tej pomocy"

Pomińmy środki wyrazu, bo już je z wcześniejszych wypowiedzi Marii  Nurowskiej znamy, a zajmijmy się samym przekazem.

                      Otóż Maria Nurowska jest w 100 % pewna, ze gdyby Polska przyjęła ofertę niemieckiej pomocy to zgonów z powodu SARS-COV2 byłoby zdecydowanie mniej.Fakt , słyszałem o niemieckiej pomocy dla obywateli Francji i Włoch, ale tylko w wymiarze medialnym, ale i tu mowa była raptem o kilku przypadkach takiej świadczonej pomocy ze strony Niemiec i to byłoby bliskie prawdy, bo  jeśli się weźmie pod uwagę sytuacje w Niemczech o nie jest ona w służbie zdrowia taka dobra. Maria Nurowska nie jest jednak od tego by weryfikować informacje z mediów, z którymi jest za pan brat z innymi alternatywnymi źródłami informacji, tylko od razu wali oślepiającym wyznaniem po oczach.

                 No cóż zastanawiam się co mogłoby się jeszcze nad Wisłą wydarzyć, że znana już pewnie całemu społeczeństwu pisarka, bynajmniej nie z dorobku literackiego , a swej nieugiętej opozycyjności w stosunku do pisowskiego reżimu, żeby Maria Nurowska z tą swoją pokrzepiającą opozycję retoryką zameldowała się w pierwszym szeregu, na marszach stworzonego przez siebie  ruchu w artystycznym  entourage ze skandującym i widniejącym na tekturowych  tablicach hasłem " W***** *** na KSIĘŻYC"


Lubię to! Skomentuj112 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura