Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
32 obserwujących
418 notek
566k odsłon
  1902   4

Nad granicę z Białorusią dotarła szefowa OSK - Marta Lempart.

                        Jeszcze powinien jutro dobić wielbiciel zleceń stałych, posłanka Joanna Sheuring -Wielgus reprezentantka Nowej Lewicy i będzie praktycznie komplet. Byłbym zapomniał o byłym szefie KOD Mateuszu Kijowskim ;-)
Sugerowałbym, by także  szef Campus Polska wziął pod rozwagę zmianę lokalizacji swego przedsięwzięcia i mielibyśmy wisienkę na torcie, a Baćka ubaw po pachy.

                    Ja tu sobie żar ty stroje, ale sprawa nie tylko wygląda komicznie tak jak ja ją postrzegam, bo te zdjęcia z występów naszych parlamentarzystów pójdą w świat, także ten wirtualny i szerokie audytorium dostrzeże jakich mamy "postempowych", "empatycznych", ale przy okazji infantylnych ( eufemizm )  parlamentarzystów, którzy tańczą i odstawiają cyrki w scenariuszu przygotowanym przez Baćkę.

                 Doprawdy nie ma się co dziwić, że prawo Mikołaja Kopernika o wypieraniu lepszego pieniądza przez gorszy dotarło do ław poselskich Sejmu RP, a uważam, że pod omawianym względem nie osiągnęliśmy kresu dolnego. Donald Tusk zrezygnował z konferencji prasowej, bo już widział oczami swej wyobraźni scenariusz z pytaniami od Miłosza Kłeczka dotyczących wygłupów na granicy polsko-białoruskiej posłów formacji ,której w końcu jest szefem ? Nie wiem czy zdaje sobie sprawę, że jego misja wprowadzenia chaosu nad Wisła powoli dobiega końca.

                Miało być tak pięknie, rozkołysana łajba, opuszczający ZP Jarosław Gowin, odwołanie Marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek, presja wywierana na RP przez  KE, TSUE,  to wszystko miało doprowadzić do abordażu i przejęcia steru władzy, a tu nagle wszystko spaliło na panewce. Po pierwsze za sprawa uruchomienia wojny hybrydowej z imigrantami przez Baćkę, a po drugie to co już wieszczyłem wcześniej, chybiony timing - to znaczy scenariusz zaimplementowany zbyt wcześnie. Teraz już nawet kamraci z Brukseli, Angela Merkel Donalda Tuska pozostawili na pastwę losu vulgo dziennikarza TVP Miłosza Kłeczka...

Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka